Датчик якості повітря Aqara TVOC

17
травня 2021 новинка

Aqara TVOC

Датчик Aqara TVOC може визначати концентрацію і рівень TVOC в повітрі, а також температуру і вологість. 

Монітор якості повітря призначений для вимірювання ЛОС (летких органічних сполук), на відміну від рівнів PM2,5, ЛОС - це гази, які, як правило, походять від хімічних речовин, що використовуються в багатьох продуктах, які ви можете знайти в будинку, включаючи фарбу, засоби для чищення побуту або навіть лак, що застосовується на дерев'яних підлогах або меблях. Все це може завдати шкоди здоров’ю, якщо постійно піддаватися їх впливу без належної вентиляції. Монітор також вимірює рівень температури та вологості.

Датчик пов’язаний з контролером хабом, він може використовувати зміну концентрації або рівня ЛОС, температуру та вологість як умову автоматизації, працювати з іншими розумними домашніми пристроями для реалізації різних розумних сценаріїв та надсилати повідомлення на ваш мобільний телефон.

Монітор якості повітря

Особливості: 

  • Протокол Zigbee 3.0: насолоджуйтесь перевагами найшвидшої, стабільної та енергоефективної технології розумного будинку.
  • Потрійні датчики для багатовимірного виявлення: вбудовані безліч хімічних датчиків, розроблені за допомогою передових електрохімічних та напівпровідникових технологічних рішень для забезпечення стабільності та точності. Алгоритм компенсації температури та вологості може ефективно зменшити вплив змін навколишнього середовища, а роздільна здатність зчитування може бути вдосконалена до 0,01 мг / м3.
  • Екран E-Ink з тривалим часом очікування: оснащений матричним екраном E-Ink, подібний до паперу та захищає очі.
  • 1-річний термін служби акумулятора: споживає дуже мало енергії та може прослужити понад 1 рік без заміни батареї.
  • Магнітне кріплення: кілька методів розміщення та легке від’єднання магніту.
  • Розумні автоматизації: за допомогою протоколу Zigbee 3.0 він може працювати з іншими пристроями через концентратор для хмарної та локальної автоматизації.
1
Aqara Датчик якості повітря TVOC
В наявності

1 575,00 грн

код товару: 610064

рейтинг

Теги: Aqara