img
0
Обране

Команда ROMSAT на BIT-2022, Львів

17 листопада 2022
Команда РОМСАТ взяла участь у форумі BIT-2022

Форум ВІТ-2022

В четвер 10.11.2022 в конференц залі «Леополіс Хол» (Львів) пройшов міжнародний форум ВІТ-2022, де зібрались учасники ринку високих технологій для обміну досвідом та презентації нових продуктів. Організатором заходу виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Ukraine. В рамках офлайнової частини форуму була проведена виставка, де можна було ознайомитися з розробками та рішеннями різних вендорів.

Демо-зона РОМСАТ

На демо-зоні РОМСАТ можна було ознайомитися з пропозиціями світових брендів. Були представлені сучасні рішення для захисту периметра Magos, IP системи гучномовного зв'язку і оповіщення ITC та мережеве обладнання від популярного латвійського виробника MikroTik. Наші експерти розповіли про новинки, презентували зразки обладнання та надали всім охочим професійні консультації.

Детальніше про те, як проходив захід можна подивитися в нашій галереї


Виступи наших спікерів

Керівник відділу аудіо-відеосистем РОМСАТ, Сергій Шутурмінський, присвятив свою доповідь рішенням для побудови систем охорони периметрів та переваги над іншими технологіями. Пристрої ізраїльського виробника Magos мають мале енергоспоживання (до 5 Вт) і при цьому здатні захищати територію площею до 80 га в будь-яких погодних умовах та при будь-якому освітленні. Такі рішення використовуються для захисту аеропортів, електростанцій, морських портів та інших критично-важливих комплексів, включаючи військові об'єкти.

Антон Єжов, керівник напрямку систем звуку РОМСАТ, розповів про IP аудіо як складову безпечного міста та приклади застосування систем гучномовного зв'язку та оповіщення ITC. Системи використовують ІР мережі для передавання аудіо та сигналів управління. Дане обладнання забезпечує своєчасну передачу інформації про виникнення надзвичайної ситуації та допомагає безпечно евакуювати людей.

Відеозапис форуму на youtube 

Раді були всіх бачити та до нових зустрічей!
Ваш РОМСАТ

Представлені товари

Всього товарів: 8