Найбільша цінність компанії РОМСАТ і предмет особливої гордості – це наші співробітники. Наша команда складається не просто з найкращих спеціалістів, у нас працюють НАЙКРАЩІ люди, глибоко віддані своїй справі, які прагнуть особистісного і професійного росту, здатні вкласти розум, серце та енергію у свою роботу.

У зв'язку з динамічним розвитком наша Компанія постійно розширюється. Вакансії у нас знайдуться як для вчорашніх студентів, так і для досвідчених професіоналів, яким ми готові запропонувати спеціальні умови для співпраці. Поринувши в роботу в команді РОМСАТ, наш новий колега відразу відчує особливу атмосферу: доброзичливість, відкритість, готовність поділитися знаннями і досвідом, довіру один до одного і до Компанії, демократичність

19
жовтня 2017
Оповіщувачі руху BOSCH Blue Line Gen2

Детектори руху Blue Line Gen2 - оповіщувачі з простотою установкою, високою ефективністю функціонування і захищеністю від помилкових тривог.

18
жовтня 2017
ROMSAT і iNeXT об'єднують зусилля

Стратегічне об'єднання дозволить створити інноваційні продукти для телеком галузі.

13
жовтня 2017
З Днем захисника України

Вітаємо з Днем захисника України! Пн. 16.10 - вихідний.

13
жовтня 2017 новинка
Нова лінійка акустичних систем LB20 від компанії Bosch

Bosch представив нову акустичну серію гучномовці поверхневого монтажу з простою та зручною системою настінного кріплення.