Найбільша цінність компанії РОМСАТ і предмет особливої гордості – це наші співробітники. Наша команда складається не просто з найкращих спеціалістів, у нас працюють НАЙКРАЩІ люди, глибоко віддані своїй справі, які прагнуть особистісного і професійного росту, здатні вкласти розум, серце та енергію у свою роботу.

У зв'язку з динамічним розвитком наша Компанія постійно розширюється. Вакансії у нас знайдуться як для вчорашніх студентів, так і для досвідчених професіоналів, яким ми готові запропонувати спеціальні умови для співпраці. Поринувши в роботу в команді РОМСАТ, наш новий колега відразу відчує особливу атмосферу: доброзичливість, відкритість, готовність поділитися знаннями і досвідом, довіру один до одного і до Компанії, демократичність

17
серпня 2018 новинка
Т2 приймач Romsat TR-9110HD

Цифровий ефірний DVB-T2 ресивер з чутливим тюнером і швидким перемиканням телеканалів.

13
серпня 2018 новинка
IP-камери Wisenet X для відеоспостереження на транспорті

Компанія Hanwha Techwin представила п'ять нових IP-камер відеоспостереження з серії Wisenet X, призначених для використання на транспорті.

10
серпня 2018
Смарт телевізори Romsat 32” і 40”

32 і 40-дюймові «розумні» телевізори Romsat з широкими функціональними можливостями, відмінною якістю зображення і демократичної ціною.

08
серпня 2018
4K медіаплеєри iNeXT TV3 і 4K2

Медіаплеєри iNeXT створені для комфортного перегляду онлайн відео-, аудіо- та фото- в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (4K UHD, H.265).