Edge-core

www.edge-core.com/

Edge-Core Networks Corporation 

Є професійним постачальником мережевих рішень, таких як комутатори, пропонує повний спектр обладнання для корпоративного сектора, постачальників телекомунікаційних послуг, абонентського доступу для партнерів по всьому світу. Починаючи від SOHO, SMB і до ринку ЦОД, сервіс-провайдерів, середніх і великих підприємств. Edge-Core має масштабовані, конвергентні мережеві рішення, щоб найкращим чином відповідає потребам клієнтів.

Accton Technology Corporation

Edgecore Networks Corporation дочірня компанія Accton Technology Corporation, провідного мережевого ODM-виробника. Edgecore Networks постачає комплексні рішення по всьому світу через розвинену партнерську мережу дистриб'юторів та інтеграторів. Технології Edgecore активно використовуються в ЦОД, мережах інтернет сервіс провайдерів, а також на підприємствах малого, середнього та великого бізнесу. Edgecore Networks є лідером в області Open Networking, забезпечуючи повну лінійку 1GbE, 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE комутаторів із вибором NOS- і SDN-програмного забезпечення для різних галузей застосування.

Філософія Edge-Core
Надання послуг від дротових мереж до бездротових і від периферії (Edge) до ядра (Core). Акцентуючи на комплексних рішеннях, генерації доданої вартості та підтримці реалізацій потенціалу цифрової спільноти, Edge-Core пропонує широкий асортимент продукції, що охоплює комутатори доступу та агрегації L2 і L3, засоби безпеки, бездротового зв'язку та керування мережами.

Визнані надійними
Комутатори Edge-Core пройшли сертифікацію Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та отримали відповідний Експертий висновок (сертифікат). Він дає право інтегрувати обладнання в мережі із підвищенними вимогами до захисту інформації.

ROMSAT – ексклюзивний дистриб'ютор Edgecore Networks Corporation в Україні.

icon-sert Ексклюзивний дистриб'ютор

Do you have any question or suggestions?
Fill in the simple form and our specialist will contact you soon.


Production Edge-core

Комутатор Edge-core ECS5520-18X (L2+, 16x10G SFP+, 2 x40G QSFP)

Rating

loadMore

1 2

Being our partner is profitable.

Do you want to become our partner? Fill in the simple form; we will review it and give you reply soon.