Tektelic

TEKTELIC надає комплексне IoT рішення технології LoRaWAN (пристрої, шлюзи, мережевий сервер, сервер геолокації, сервер OAM, а також універсальні або користувальницькі додатки). Компанія підтримує всіх інших постачальників SW & Network Server - Loriot, Actility, TTN/TTI. Продукти TEKTELIC мають високу продуктивність і доступні ціни.

Обладнання TEKTELIC відомо кращими у своєму класі показниками операторського класу, діапазоном доступних функцій, високою надійністю, а також найнижчою сукупною вартістю володіння. Окрім того, TEKTELIC має найбільш різноманітне портфоліо базових станцій і девайсів на ринку, в порівнянні з будь-якими іншими постачальниками LoRaWAN. TEKTELIC має команди фахівців з досліджень, розробки та підтримки клієнтів в Північній і Південній Америці, Європі та Азії для забезпечення місцевого розвитку та підтримки.

Більш того, базові станції TEKTELIC для зовнішнього застосування поставляються з продуктивністю до 15 років, вбудованими високочастотними фільтрами. Всі зовнішні інтерфейси базових станцій зовнішнього застосування мають вбудований блискавкозахист і захист від електростатичних розрядів, підтримують -40C до + 60C, а також рівень захисту IP-67.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор TEKTELIC в Україні

icon-sert Офіційний дистриб'ютор

Do you have any question or suggestions?
Fill in the simple form and our specialist will contact you soon.


Production Tektelic

Тривожна кнопка Tektelic TEKT_BUTTON

Rating

BLE Asset трекер Tektelic IBLETNEU868

Rating

Сенсор All-in-One, Base Tektelic SENBNNEU868

Rating

Сенсор All-in-One, PIR Tektelic SMTPBEU868

Rating

Being our partner is profitable.

Do you want to become our partner? Fill in the simple form; we will review it and give you reply soon.