Обладнання CWDM/DWDM

Всього товарів: 5

Мультиплексор оптичний Optolink WDM 1310/1550 SC/APC (ABS) Мультиплексор оптичний Optolink WDM 1310/1550 SC/APC (ABS)
Код товару: 589300
В наявності
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC
Код товару: 580973
Немає в наявності
1 775.90грн
Акція
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1550nm-1610nm) LC/UPC Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1550nm-1610nm) LC/UPC
Код товару: 580974
Немає в наявності
1 775.90грн
Акція
4.8 50