img
0
Обране

Оптичні пачкорди (зовнішні)

Всього товарів: 19

Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH) Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH)
Код товару: 580140
В наявності
856.50грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 75м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 75м (G657A LSZH)
Код товару: 581145
Немає в наявності
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 100м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 100м (G657A LSZH)
Код товару: 581146
Немає в наявності
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 125м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 125м (G657A LSZH)
Код товару: 581147
Немає в наявності
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 150м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 150м (G657A LSZH)
Код товару: 581148
Немає в наявності
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 50м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 50м (G657A LSZH)
Код товару: 581144
Немає в наявності
4.7 37