FTTH патч-корд RCI SC/APC (LSZH, KFRP, G.657A)

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5
Інше в розділі “Оптичні адаптери, пігтейли, патчкорди та аксесуари FTTH”

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Опис FTTH патч-корду RCI SC-SC/APC

Шнур оптичний SC-SC/APC (патч-корд) FTTH виготовлений з круглого кабелю типу FTTH, призначений для прокладки всередині і за межами приміщень при підключенні кінцевих абонентів до мереж PON. Містить додаткові силові елементи, армований з двох сторін волоконно-оптичними роз'ємними з'єднувачами та поставляється довжиною 50 ... 300м або необхідною під замовлення.

Особливості RCI FTTH PATCH SC/APC

  • Тип волоконно-оптичного роз'єму - SC (Subscriber Connector)
  • Тип полірування (шліфування) волоконно-оптичного коннектора - полірування волокна під кутом 8° (Angled Physical Contact)
  • Надійне замкове кріплення роз'ємів
  • Низький рівень зворотних втрат
  • Низький рівень внесених втрат
  • Стабільна робота при високих температурах
  • Стійкість до вібрацій

Сфера застосування патч-корду RCI SC-SC/APC

  • З'єднання розподільчих вузлів з кінцевими оптичними пристроями
  • Розведення всередині кросів і комутаційних вузлів
  • Волоконно-оптичні мережі доступу (FTTx)
  • елекомунікаційні системи, що використовують ВОЛЗ
  • Мережі кабельного телебачення
  • Локальні (районні) обчислювальні мережі
  • Оптоволоконні сенсори і системи тестування ВОЛЗ
  • Інші волоконно-оптичні мережі передачі даних

Характеристики FTTH патч-корду RCI SC-SC/APC

  • Тип: SC-SC/APC (полірування волокна під кутом 8° - Angled Physical Contact)
  • Довжина патч-корду, м: 50, 75, 100, 125, 150, 175, 200, 250, 300 або інша під замовлення
  • Зворотні втрати, дБ: ≤0,20
  • Максимальні вносимі втрати, дБ: ≤0,30
  • Відтворюваність, дБ: ≤0.10
  • Відображення, дБ: ≤-60
  • Тип і діаметр волокна: SM (Singlemode 9/125) ITU-T G.657A
  • Діаметр зовнішньої оболонки: 3.0
  • Матеріал і колір зовнішньої оболонки: LSZH/черный
  • Армуючий шар: KFRP нитки
  • Стійкість до розтягування: 0,5 кН
  • Стійкість до роздавлювання: 2,0 кН/100 мм
  • Стійкість до ударів: 20 Дж
  • Міцність кріплення ВОК в вилці патч-корду: не менш 70Н
  • Робоча температура навколишнього середовища: -40°C +70°C
  • Стійкість до циклічної зміни температур: -40°C +70°C
  • Стійкість до вібрації: (амплітуда - 1,5 мм) при частоті від 10Гц до 55Гц

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні адаптери, пігтейли, патчкорди та аксесуари FTTH”