Оптичний модуль Optone SFP-LX-SM-0220

Рейтинг3 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 3

Виробник:Optonе

  • Робоча швидкість передачі даних до 1.25Gbps
  • Довжина хвилі прийому / передачі 1310nm DFB
  • Дистанція: до 20 km
  • Одномісний 3. 3V живлення та TTL логічний інтерфейс
  • Інтерфейс Duplex LC коннектора
  • Гаряча заміна
  • Робоча температура: -40 ~ +85

Переглянуті товари