Оптичний модуль RCI SFP+ BIDI-12-20D / BIDI-13-20D

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Заповніть нескладну форму із зазначенням кількості необхідного товару, ми зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну

Виробник:RCI

Опис модуля RCI SFP+ BIDI-12-20D / BIDI-13-20D

Модулі SFP+-BIDI-12-20D та RCI SFP+-BIDI-13-20D служать інтерфейсом передачі даних по двом одномодовим волокнам на відстань до 20 км, працюють на довжині хвиль 1270 нм і 1330 нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.

Галузь застосування
  • 10GBASE-LR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-LW at 9.95Gbps
  • інші оптичні лінії зв'язку
Основні можливості
  • роз'єм для оптичного кабелю: LC
  • відстань передачі до 20 км (SMF)
  • можливість гарячої заміни
  • низьке енергоспоживання
  • напруга живлення: +3.3 V
  • робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • RoHS 6/6 сумісний
  • Digital diagnostic monitor
  • відповідає SFP + Electrical MSA SFF-8431
  • відповідає SFP + Mechanical MSA SFF-8432
Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

Характеристики RCI SFP+ BIDI-12-20D / BIDI-13-20D

Форм-фактор SFP
Тип раз’єму LC
Кількість використовуваних волокон 1
Тип волокна SМF
Робоча довжина хвилі, нм SFP+-BIDI-12-20D Tx:1270/Rx:1330
SFP+-BIDI-13-20D Tx:1330/Rx:1270
Відстань передачі даних, км 20
Швидкість передачі даних, Гбіт/с 10
Гаряча заміна Так
RoHS Так
Живлення, В 3,3
Діапазон температур, °C Эксплуатація від 0 до +70
Габариты виробу, ШxВxГ, (мм) 13,9x10,32x57,4
Упаковка Блістерна x 10 шт.
Гарантія 1 рік