Оптичний модуль RCI SFP-CWDM

Рейтинг5 із 5
(1 голосів)

Голосуют - 1 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Описание оптического модуля RCI SFP-CWDM

Оптические модули SFP-CWDM-XX-XXXX - предназначены для организации высокоскоростных дуплексных соединений, разработаны для технологии Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) и работают со скоростями 1,25 Гб/с.

Випускаються для CWDM довжин хвиль 1270-1610 нм і підтримують функцію цифрової діагностики (DDM).

Область применения
  • CWDM системы
  • городские сети 1 Gigabit Ethernet
  • 8 Fiber Channel

Данные модули поддерживают технологию цифровой диагностики (Digital Diagnostic Monitoring), которая в реальном времени позволяет проследить параметры работы устройства, такие как: рабочая температура, отклонение тока лазера, излучаемая оптическая мощность, принимаемая оптическая мощность, также поддерживается система сигнализации о выходе параметров за пределы установленных допусков.

Преимущества CWDM системи
  • Економія оптичного волокна — CWDM система дозволяє передавати по одному волокну до 8 каналів з пропускною спроможністю до 2,5 Gbps на канал
  • Незалежність від електроживлення — живлення потрібне тільки для активного обладнання
  • Відсутність проблем "падіння", перезавантажень та ін. CWDM система є пасивною
  • Відсутність необхідності організації постійного доступу до місць розміщення елементів CWDM системи — існують OADM модулі у виконанні для розміщення в оптичних муфтах
  • Зниження рівня впливу "людського чинника" — відсутність активних компонентів, що вимагають налаштування, управління та ін.
  • Значне зниження вартості володіння — зниження рівня експлуатаційних витрат
  • Відносно невисока вартість — питома ціна одного каналу в CWDM системі нижча, ніж в рішенні на активному обладнанні; можливість відмови від обладнання рівня агрегації
  • Максимальна дальність роботи CWDM системи складає 80 і більше кілометрів
  • Незалежність від клієнтських протоколів — передача до 16-ти незалежних сервісів по двох парах оптичних волокон; прозорість для усіх протоколів передачі даних
  • Наявність різних видів устаткування для монтажу в різних умовах: в стойку, в муфту, на стіну
Основні характеристики
  • Робоча довжина хвилі в діапазоні TХ 1270-1610нм
  • Підтримує двостороннє з'єднання на швидкості до 1.25Gb/s
  • Підтримка «гарячої» заміни
  • Максимальна дальність зв'язку 120 км
  • DFB лазер, який не потребує додаткового охолодження
  • Duplex LC - connector
  • Напруга живлення 3.3В
  • Робоча температура -5 ... 70 °C
  • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA)

Характеристики оптичного модуля RCI SFP-CWDM

Форм-фактор SFP
Тип роз'ємів 2xLC
Кількість волокон 2
Робоча довжина хвилі, нм Tx: 1270–1610 нм
Відстань передачі даних, км 2 км, 20 км, 40 км, 80 км, 120 км
Швидкість передачі даних, Гбіт/с 1.25
Гаряча заміна Да
Живлення, В 3,3
Діапазон температур, °C Експлуатація від 0 до +70
Габарити виробу, ШxВxГ, (мм) 13,9x10,32x57,4
Гарантія 1 рік