Абонентський пристрій EPON ONU PICOTEL PU-1501BD

Рейтинг5 із 5
(2 голосів)

Голосуют - 2 Тут рейтинг - 5

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:Picotel

Артикул: 560122

Опис абонентського пристрою PICOTEL PU-1501BD

Модель PU-1501BD призначена для роботи в PON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) і повністю сумісна з OLT BDCОМ. Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/PC.

EPON ONU виконана в сучасному стильному дизайні, який підходить під будь-який інтер'єр.

Основні характеристики EPON ONU PU-1501BD

  • Не впливає на роботу вже сформованої PON мережі, легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу
  • DBA механізм аналогічний тому, що використовують пристрої BDCom
  • Підтримка VLAN
  • Підтримка мультикаст
  • Підтримка стандарту ctc 3.0
  • Виявлення та блокування кiльця (loopback-detection)
  • Підтримка storm-control
  • Підтримка різних методів аутентифікації ONU
  • Наявність Web інтерфейсу
  • Споживана потужність PU-1501BD - 6Вт
  • Робочий діапазон блоку живлення - 110-240В
  • Виробник чіпсета: Realtek