Оптичний трансивер RCI GPON OLT SFP C++

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Виробник:RCI

Артикул: 560247

Опис трансивера RCI GPON OLT SFP C++

Оптичний приймач (трансивер) EPON OLT SFP C++ має підвищені параметри вихідної оптичної потужності на довжині хвилі 1490 нм і високу чутливість зворотного каналу на довжині хвилі 1310 нм. Модуль використовується для прийому/передачі даних в GPON OLT зі швидкістю до 2,5 Гбіт/сек. Підтримує режим "гарячої заміни" (HotSwap) в процесі роботи.

Основні характеристики

  • ITU-T G.984.2 GPON OLT C++ 
  • одночасний прийом і передача сигналів
  • живлення 3,3V
  • робоча температура -10 ° ~ 70 ° C
  • відповідає вимогам RoHS-6

Специфікація трансивера RCI GPON OLT SFP C++

Технологія GPON
Довжина хвилі передавача: 1490 nm
Довжина хвилі приймача: 1310 nm
Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable)
Оптичний роз'єм: SC/UPC
Потужність передавача (TX): +4,5 dBm ~ +10 dBm
Чутливість приймача (RX): -30 dBm

Переглянуті товари