img
0
Обране

Оптичні модулі QSFP+ 40G

Всього товарів: 9

Модуль оптичний з кабелем RCI QSFP-DAC-50CM (QSFP, Copper, 0,5м) Модуль оптичний з кабелем RCI QSFP-DAC-50CM (QSFP, Copper, 0,5м)
Код товару: 283039
В наявності
993.30грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO
Код товару: 283052
В наявності
1 505.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC) Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC)
Код товару: 283036
В наявності
8 277.50грн
Акція
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-CWDM4 1310nm 2km 2LC DDM Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-CWDM4 1310nm 2km 2LC DDM
Код товару: 281309
Під замовлення
Новинка
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-SR4 850nm 150m MPO DDM Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-SR4 850nm 150m MPO DDM
Код товару: 281306
Під замовлення
Новинка
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-LR4 1310nm 10km 2LC DDM Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-LR4 1310nm 10km 2LC DDM
Код товару: 281307
Під замовлення
Новинка
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-ER4 1310nm 40km 2LC DDM Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-ER4 1310nm 40km 2LC DDM
Код товару: 281308
Під замовлення
Новинка
Модуль оптичний з кабелем RCI QSFP-DAC-50CM (QSFP, Copper, 3м) Модуль оптичний з кабелем RCI QSFP-DAC-50CM (QSFP, Copper, 3м)
Код товару: 283133
Немає в наявності
4.6 42