Оптичні модулі SFP+ 10G

Всього товарів: 29

Модуль мідний Ubiquiti 10G Copper Module (SFP+, Metallic, 1 Gbps, 10 Gbps, 100 м) Модуль мідний Ubiquiti 10G Copper Module (SFP+, Metallic, 1 Gbps, 10 Gbps, 100 м)
Код товару: 288082
В наявності
2 652,23грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м)
Код товару: 283115
В наявності
1 137.20грн
Акція
Модуль Ubiquiti U Fiber (SFP+, Multi Mode, 10 Gbps) Модуль Ubiquiti U Fiber (SFP+, Multi Mode, 10 Gbps)
Код товару: 288089
В наявності
1 543,46грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D 10G, 40km, LC, Tx 1270nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D 10G, 40km, LC, Tx 1270nm
Код товару: 281621
В наявності
1 634,73грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-40D 10G, 40km, LC, Tx 1330nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-40D 10G, 40km, LC, Tx 1330nm
Код товару: 281620
В наявності
1 634,73грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м)
Код товару: 280549
В наявності
852,90грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м)
Код товару: 280533
В наявності
533,06грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-10G-LR 10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm Модуль оптичний Optolink SFP+-10G-LR 10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm
Код товару: 281607
В наявності
852,90грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D 10G, 20km, LC, Tx 1330nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D 10G, 20km, LC, Tx 1330nm
Код товару: 281609
В наявності
1 137,20грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm
Код товару: 281608
В наявності
1 137,20грн
Модуль оптичний  SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm) Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)
Код товару: 280460
В наявності
533,06грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
6 823,20грн
Модуль оптичний  SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283042
В наявності
852,90грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283072
В наявності
3 603,50грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283040
В наявності
1 125,83грн
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283058
В наявності
938,19грн
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283025
В наявності
1 990,10грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283014
В наявності
3 695,90грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283024
В наявності
1 990,10грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283012
В наявності
1 705,80грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283013
В наявності
3 695,90грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283001
В наявності
1 705,80грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+, Single Mode, 10 Gbps, 1270/1330, 1330/1270 nm, 10 км Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+, Single Mode, 10 Gbps, 1270/1330, 1330/1270 nm, 10 км
Код товару: 288064
Немає в наявності
6 413,81грн
Кабель прямого подключения SFP+ MikroTik 3 м (S+DA0003) Кабель прямого подключения SFP+ MikroTik 3 м (S+DA0003)
Код товару: 288279
Немає в наявності
1 088,87грн
4.5 41