PON в багатоквартирних будинках

PON в багатоквартирних будинках

PON в багатоквартирних будинках.

В теперішній час пасивні мережі на основі оптичного волокна отримують все більше розповсюдження. Мідні виті пари не витримують конкуренції з PON, по об’ємам, швидкості та відстані передачі даних, завадозахищеності і масштабуванню.

Переваги пасивних оптичних мереж починають проявлятись під час реалізації навіть невеликих проєктів, починаючи від декількох сотень підключених абонентів. А після подолання рубежу в кілька тисяч портів, переваги PON стають безперечними, і навіть останні скептики перетворюються в прихильників цієї технології.

Компанія "Ромсат" пропонує повний портфель обладнання для монтажу пасивних оптичних мереж (PON) - від будинкового ящика до абонентської розетки. Подивитись обладнання можна в нашому головному офісі - працює демо-стенд ПОН.

Демо-стенд оборудования ПОН для многоквартирного дома в РОМСАТ

Багатоквартирні будинки, оснащені нашим обладнанням, можна знайти в багатьох містах України. Розвиток лінійки обладнання для PON-мереж - одна з найбільш пріоритетних завдань компанії.

Інтернет в багатоквартирному будинку

Перелік необхідного PON  обладнання для провайдера, який розширює мережу у багатоквартирних будинках:Оптичний кабель

Оптичні розподільчі шафи та модулі

Оптичні бокси та розетки

Оптичні розетки

Оптичні подільники

Оптичні патч-корди

Оптичні пігтейли

Оптичні адаптери

xWDM системи оптичного ущільнення

Інтернет в багатоквартирному будинку

Багатоквартирний будинок - поняття неоднозначне. Це можуть бути як висотні будівлі з сотнями квартир, так і невеликі будинки, на декілька апартаментів. Багатоквартирні будинки можуть мати різну кількість поверхів. Залежно від співвідношення висоти і довжини будівлі багатоквартирні будинки бувають протяжні і точкові.Також багатоквартирний будинок може бути як старим так і новим. У старих будинках зазвичай повністю відсутні або є вкрай вузькими стояки (шахти) з обмеженим простором для кабелів та інших компонентів розводки. У нових будинках згідно з новими нормами проєктування досить місця для оптичної розводки кабелю.

Додатковим змінним фактором можуть бути обмеження на схему прокладки кабелю наприклад власниками будівель або в будинках з ОСББ. Іншими словами немає єдиного оптимального рішення, фактично воно індивідуальне для кожного конкретного будинку. У кожному разі оператору доведеться розраховувати оптимальний варіант з урахуванням доступних матеріалів і бюджету.