img
0
Обране

Камери відеоспостереження Bosch

Всього товарів: 1

Відеокамери Bosch

Система відеоспостереження - найефективніший засіб забезпечення безпеки. Вона дозволяє вчасно зафіксувати та попередити правопорушення. Щоб не потрапляти в подібні ситуації, варто придивитися до якісних камер відеоспостереження, наприклад Bosch.

Bosch Security Systems - один із лідерів в сфері забезпечення безпеки та поєднує в собі інновації та якість. Серед асортименту широкий вибір камер відеоспостереження, пристроїв для запису, детекторів руху та пожежної сигналізації, відеокомутаторів і систем управління.

Камери відеоспостереження Bosch

Відеоспостереження від Bosch підійде для всіх: від об'єктів роздрібної торгівлі до величезних промислових підприємств. Адже у компанії є камери з фіксованим куполом (FLEXIDOME), циліндричні (DINION) та корпусні (DINION) камери з розширенням до 5 мегапікселів. Камери також обладнані сучасною технологією Bosch starlight, що дозволяє знімати в умовах поганого освітлення.

Переваги використання камер відеоспостереження від Bosch

Bosch відеоспостереження має ряд переваг:

  • Масштабованість. За необхідності, ви можете підключити декілька додаткових відеокамер, розширивши систему відеоспостереження.
  • Наявність одночасного доступу. Входити в систему систему відеоспостереження можуть відразу кілька людей, наприклад власник будівлі та начальник охорони.
  • Довжина передачі сигналу. Відеокамери Bosch передають сигнал на будь-які відстані без обмежень.
  • Програмування. Відеокамери можна налаштувати на необхідну вам подію, тобто вони можуть реагувати тільки на певні рухи або вмикатись у точний час.
  • Висока функціональність. Камера не тільки передає зображення, але й коригує його якість, забезпечує хороший рівень звуку та двосторонній зв'язок.

Відеоспостереження Bosch

Компанія Bosch на ринку вже більше 15 років. За цей час цей виробник заробив надійне ім'я на ринку та представив велику кількість відеокамер. Їхні пристрої мають спеціальну інфрачервону підсвітку, яка є невидимою для людського ока та дозволяє знімати в повній темряві, не освітлюючи об'єкт. 

Відмінною рисою відеоспостереження від Bosch є простота встановлення. Усі камери мають однаковий інтерфейс для користувача. Тому, якщо ви освоїте один, без зусиль зможете працювати з іншими відеокамерами від цього бренду. Незважаючи на високу якість продукції, камери відеоспостереження Bosch ціна залишається цілком прийнятною.

Де купити відеокамери Bosch

Замовити відеокамери Bosch за оптимальною ціною ви можете в магазині ROMSAT. Це ключовий постачальником телекомунікаційного та телевізійного обладнання від головних світових брендів. У фахівців ROMSAT ви отримаєте консультацію щодо покупки оптом та відповіді на будь-які питання. 

4.8 45