Ethernet обладнання (активне мережеве обладнання)

Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Комутатори / світчі (Кількість товарів: 119)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Дротові маршрутизаториі (Кількість товарів: 47)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Медіаконвертори (Кількість товарів: 9)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua PoE-інжектори (Кількість товарів: 15)

Активне мережеве обладнання

Мережеве обладнання — всі пристрої, що використовуються для передачі різноманітних сигналів між собою або через мережу. Усе мережеве обладнання ділять на дві великі групи: пасивне та активне. Пасивному обладнанню не потрібне підключення живлення, адже воно використовується виключно для розподілу сигналів або зниження їх рівня. Активне мережеве обладнання вимагає підключення до мережі, а його головне завдання полягає в управлінні потоками даних, які передаються між комп'ютерами.

Гігабітний інтернет: провал чи прорив? Хто був першим?

Що відноситься до активного мережевого обладнання

Активне мережеве обладнання забезпечує своєчасну доставку інформації по локальній мережі. Саме тому мережеве обладнання для локальних мереж особливо актуально для підприємств.

Серед головних переваг активного обладнання Ethernet:

Зазвичай комунікаційне обладнання для локальних мереж складається з:

Де купити активне мережеве обладнання в Києві та Україні

Якщо вас цікавить, де купити активне мережеве обладнання в Києві, зверніть увагу на компанію ROMSAT. Це провідний постачальник телекомунікаційного та мережевого обладнання від світових брендів. Тут ви знайдете обладнання для локальної мережі від MikroTik, Ubiquiti, Edge-core, Totolink, UNV та інших відомих марок. ROMSAT пропонує найвигідніші ціни та широкий асортимент товарів і в опт, і в роздріб. У менеджерів магазину ви зможете отримати професійну консультацію та відповіді на всі питання.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати активне мережеве обладнання?

Щоб правильно вибрати активне мережеве обладнання, необхідно визначиться з цілями й задачами, зрозуміти, які пристрої і в якій кількості потрібні, і закласти бюджет. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів!

☝ Де купити обладнання Ethernet оптом в Києві?

Ви можете купити якісне обладнання Ethernet в Києві за оптовими цінами в компанії компанії Ромсат, з доставкою по місту та всій Україні.

✔️ Скільки коштує активне мережеве обладнання?

Вартість обладнання для мереж Ethernet залежить від рівня і характеристик приладів, необхідної їх кількості, від функціоналу, а також від репутації виробника. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!