Громкоговоритель потолочный для низких потолков BOSCH LC2-PC30G6-8L (30Вт 8 "(2шт))

код товара: 731634 В наличии

Рейтинг0 из 5
(0 голосов)

(Нет голосов)

Хотите знать условия оптовых закупок? Оставьте заявку и специалисты нашей компании свяжутся с Вами.

Бренд: BOSCH

Опис гучновомвців BOSCH LC2-PC30G6-8L

Стельові гучномовці преміум-класу серії LC2 виробництва Bosch розроблено спеціально з урахуванням сучасних умов і вимог до систем оповіщення та музичної трансляції. Вони забезпечують неперевершену якість звуку з чудовою якістю звучання високих і низьких частот, так що музика звучить прекрасно, а мова - кристально зрозуміла.

Bosch LC2-PC30G6-8L - це 8-дюймовий двосмуговий стельовий гучномовець преміум-класу, що забезпечує широку діаграму спрямованості, Високу ефективність, високий рівень максимального вихідного сигналу, простоту установки і широкий діапазон відтворення музики і мови. Він складається з вузла акустичних екранів, решітки, заднього корпусу, 8-дюймового коаксіального двохсмугового гучномовця і внутрішнього трансформатора вихідної потужності. Гучномовець оснащений сполученим з хвилеводом купольним ВЧ-гучномовцем з титановим покриттям.

Задній корпус забезпечує оптимальний внутрішній рівень гучності для підвищеної ефективності передачі низьких частот. Даний гучномовець вживає розділові фільтри другого порядку на частоті 2,5 кГц з універсальною схемою захисту мережі, сабвуфера і динаміків ВЧ-гучномовця від надмірних рівнів потужності.

Додатково разом з даним гучномовцем можна встановити стельовий сабвуфер LC2-PC60G6-10, щоб посилити відтворення низьких частот на частоті до 45 Гц.

Просмотренные товары