Медиаконверторы

Применить фильтры
Акция
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
Тип роз'єму
Швидкість передачі даних
Всего товаров: 7
  • Медиаконверторы - 1 - romsat.ua
  • Медиаконверторы - 2 - romsat.ua
  • Медиаконверторы - 3 - romsat.ua
  • Медиаконверторы - 4 - romsat.ua

1 2 34 5

Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-T (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case)

280453

Рейтинг

Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case)

280454

Рейтинг

Медіаконвертер RCI RCI300S-G (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case)

280518

Рейтинг

Медіаконвертер RCI RCI300S-GL (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case)

280795

Рейтинг

Конвертор оптичний MikroTik RBFTC11

288274

Рейтинг