Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране

PON модулі SFP

Всього товарів: 12

Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm) Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm)
Код товару: 560243
В наявності
1 206.48грн
Акція
Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0 xPON, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0 xPON, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm
Код товару: 560346
В дорозі
1 371,00грн
Модуль оптичний RCI EPON OLT SFP PX20(++) (20км, SC, TX1490нм. RX -32 dBm. TX +4/+7 dBm.) Модуль оптичний RCI EPON OLT SFP PX20(++) (20км, SC, TX1490нм. RX -32 dBm. TX +4/+7 dBm.)
Код товару: 560138
Не поставляється
767,76грн
Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP APC (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/APC, TX1310nm) Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP APC (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/APC, TX1310nm)
Код товару: 560309
Немає в наявності
1 425,84грн
Модуль оптичний Picotel GPON OLT SFP C+ (20км, SC, TX1490нм. RX -30 dBm. TX +3/+7 dBm.) Модуль оптичний Picotel GPON OLT SFP C+ (20км, SC, TX1490нм. RX -30 dBm. TX +3/+7 dBm.)
Код товару: 560146
Немає в наявності
959,70грн
4.6 48

Питання, які часто задають

⭐ Що таке SFP-модуль?

SFP-модуль — це пристрій, який здійснює прийом, перетворення і передачу даних між віддаленим телекомунікаційним обладнанням.

☝ Як вибрати SFP-модулі PON (GPON, GEPON)?

Під час вибору SFP-модулів PON потрібно звернути увагу на маркування та ключові характеристики, а також врахувати цілі, специфіку об'єкта, масштаб і кількість обладнання, яке плануєте використовувати.

✔️ Де купити SFP-модуль оптом в Києві?

Ви можете купити якісні SFP-модулі PON за оптовими цінами в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.