img
0
Обране

PON модулі SFP

Всього товарів: 12

Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm) Модуль оптичний Picotel GPON ONU SFP (class B+, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm)
Код товару: 560243
Немає в наявності
1 631.50грн
Акція
4.9 49

Питання, які часто задають

⭐ Що таке SFP-модуль?

SFP-модуль — це пристрій, який здійснює прийом, перетворення і передачу даних між віддаленим телекомунікаційним обладнанням.

☝ Як вибрати SFP-модулі PON (GPON, GEPON)?

Під час вибору SFP-модулів PON потрібно звернути увагу на маркування та ключові характеристики, а також врахувати цілі, специфіку об'єкта, масштаб і кількість обладнання, яке плануєте використовувати.

✔️ Де купити SFP-модуль оптом в Києві?

Ви можете купити якісні SFP-модулі PON за оптовими цінами в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.