img
0
Обране

Медіаконвертори

Всього товарів: 10

Медіаконвертер

У роботі телекомунікаційних систем можуть використовуватися різні типи ліній зв'язку, серед яких найбільш поширені два різновиди — оптоволоконні та мідна вита пара. Для організації ефективної кабельної системи такі різні з технологічної точки зору середовища передачі даних комбінуються в єдине ціле. Можливість реалізувати перетворення мідних ліній зв'язку в оптичні, а також зворотний процес забезпечується завдяки медіаконвертеру — практичному пристрою, що виконує передачу різних типів трафіку.

Оптоволоконний медіаконвертер, який також називають перетворювачем середовища, дозволяє оптимізувати мережу, відійти від обмеження мідної лінії в 100 метрів. Окрім того, він допоможе розширити мережу з мінімальними вкладеннями.

Що таке медіаконвертер

Медиаконвертер з оптоволокна на виту є особливим типом технічного обладнання, що здійснює передачу даних, а також перетворює одне середовище передачі даних в інше. Простіше кажучи, він перетворює оптичний сигнал в електричний і навпаки.
;
Зовні пристрій виконаний у вигляді невеликого короба з металу, який має один порт RJ 45, а для підключення оптоволоконного кабелю — коннектор SC або KC в залежності від типу медіаконвертера. Його інтерфейс безпосередньо залежить від наявного типу коннектора. Такий пристрій є своєрідним мостом, що здійснює пропуск трафіку. 

Для чого потрібен медіаконвертер

Для тих кабельних систем, які не розраховані на роботу з оптоволокном, для модернізації та можливості початку інтеграції й обміну даними з ВОЛЗ оптимальним рішенням стане використання медіаконвертера 1000 Мбіт. Окрім того, такий пристрій підійде й у таких випадках:

 • необхідність у створенні переходу між цифровим та мідним кабелем;
 • розширення інформаційних мереж;
 • створення великої мережі з мінімальними капіталовкладеннями;
 • можливість істотної економії при відсутності необхідності використовувати різні комутатори та маршрутизатори

Окрім усього іншого, використання промислового медіаконвертера дозволяє значно заощадити, так як можна користуватися старим мережевим обладнанням і немає необхідності купувати дороге нове.

Види медіаконвертерів

Серед усього асортименту наявних на ринку пристроїв виділяють декілька різновидів медіаконвертерів — наприклад, гігабітний медіаконвертер, а також медіаконвертер одномодовий або багатомодовий. Залежно від декількох параметрів, виділимо найпоширеніші види пристроїв:

 • за швидкістю роботи: у такому аспекті виділяється медіаконвертер 1 Гбіт, що носить також назву fast ethernet, а також більш повільні пристрої, що досягають швидкості до 100 Мб;
 • за типом роз'єму: різні моделі володіють вбудованим ресивером для різних роз'ємів — SC, LC, а також портом модуля SFP;
 • за типом волокна: цей параметр вказує на відмінність між одномодовим і багатомодовим варіантом;
 • за можливістю управління: незважаючи на те, що більшою частиною пристроїв не можна керувати, наразі існує і медіаконвертер керований, який має свій веб-інтерфейс;
 • за зовнішнім виконанням: параметр, що не впливає на продуктивність, а лише той, що розрізняє пристрої зовні — вони можуть бути виконані у вигляді металевого короба та блоку живлення, що йому належить, або плати, яка має декілька роз'ємів; ще є так звані «шасі», які дозволяють зручно вмикати і вимикати велику кількість медіаконвертерів, відповідно, пристрої під шасі повинні бути певного розміру

За іншою класифікацією такі пристосування поділяють всього на два типи: прості медиаконвертери типу Ethernet першого рівня OSI, а також комутуючі пристрої другого рівня OSI.

Як правильно вибрати медіаконвертер

Щоб пристрій, що купується, повністю відповідав вашим вимогам і виконував необхідні функції — наприклад, медіаконвертер для відеоспостереження, під час його вибору варто звернути увагу на ряд важливих аспектів:

 • тип з'єднання, що найкраще підходить, серед яких найбільш розповсюдженими є SC, FC, LC, ST;
 • потрібна кількість оптоволокон спільно з довжиною хвиль - одноволоконні (WDM, передача в одному волокні за різними довжинами хвиль) і двоволоконні (за двома волокнами на одній довжині хвилі);
 • вибір типу оптоволокна, в залежності від якого визначаються одномодові або багатомодові варіанти;
 • потрібна дистанція, від якої залежить тип волокна та прийому передавача

Щоб придбати необхідний пристрій, який ідеально підійде для кожної конкретної ситуації, слід детально розглянути кожен із перерахованих вище факторів і врахувати потреби використовуваної кабельної системи.

Від чого залежить ціна медіаконвертера

Якщо вам необхідно придбати якісний пристрій — наприклад, медіаконвертер 4 порта, то варто заздалегідь розібратися, від чого залежить його вартість. На ринку ви можете зустріти безліч усіляких моделей, ціна яких істотно відрізняється.

Вартість пристосувань формує цілий ряд важливих факторів і відмінності у технічних характеристиках. Так, серед них провідну роль відіграє швидкість і дальність передачі даних, і саме на ці дані варто звертати найпильнішу увагу при виборі відповідного пристрою. В такому випадку ви дійсно отримаєте таку техніку, яка за прийнятну ціну буде здатна проявити все різноманіття своїх переваг.

Де купити оптичний медіаконвертер в Києві та Україні?

Для придбання дійсно високоякісного та ефективного пристрою необхідно, в першу чергу, вибрати надійного та перевіреного постачальника. Щоб ви були точно впевнені в тому, що куплена техніка буде працювати злагоджено та безперебійно, ви можете почати співпрацю з ROMSAT — компанією, що має 27-річний досвід на ринку та спеціалізується на комплексному постачанні телекомунікаційного обладнання.

Ознайомившись із обширним каталогом товарів, наявних у продажі, на офіційному сайті компанії, ви зможете із максимальною зручністю придбати потрібні вам пристрої від провідних світових брендів як оптом, так і в роздріб. Співпрацюючи з ROMSAT, ви не тільки зможете отримати економічні переваги, але ій відчуєте високий професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

4.8 9
Конвертор оптичний MikroTik RBFTC11 Конвертор оптичний MikroTik RBFTC11
Код товару: 288274
В наявності
4.7 25

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати медіаконвертер?

Під час вибору медіаконвертера необхідно звернути увагу на тип з'єднання, тип і кількість оптоволокон, та врахувати потреби кабельної системи, яка використовується. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!

☝ Де купити медіаконвертер оптом в Києві?

Ви можете купити медіаконвертер оптом в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує оптичний медіаконвертер?

Вартість оптичного медіаконвертера залежить від технічних характеристик, насамперед від швидкості й дальності передачі даних. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів, щоб вибрати оптимальний варіант під свої потреби.