Всього товарів: 68
Завдяки розробкам корпорації Bell Labs і Томасу Едісону, зараз ми користуємося таким винаходом, як мікрофон. Робота пристрою ґрунтується на перетворенні звукових коливань в електричні сигнали, внаслідок чого ми можемо записувати звуки. Тому девайс незамінний у звуко- та відеозаписі, на телебаченні, у медичній діагностиці та інших сферах.
За типом перетворювача звуку найбільш поширеними є динамічні й конденсаторні мікрофони. Перші — недорогі, довговічні та справляються з більшістю завдань, оскільки не чутливі до сторонніх шумів. Динамічний мікрофон працює завдяки магнітному полю, що рухає індукційну котушку. А механізм конденсаторного складається з двох пластин. Одна з них рухлива і створює акустичні коливання.
Також існують стрічкові мікрофони. Вони працюють за принципом динамічних, але є важлива відмінність — замість діафрагми мають гофровану металеву смужку. Підходять для записування інструментів і голосів.
За типом конструкції пристрою розділяються на підвиди:
Перш ніж купити мікрофон, враховуйте, для яких цілей ви будете його використовувати. Для роботи на вулиці та живих виступів підходить динамічний. Він універсальний, не вимагає спеціального устаткування і нечутливий до сторонніх шумів та еха. Для високоякісного запису музики й голосу з усіма відтінками звучання призначений конденсаторний мікрофон. Але він потребує додаткового живлення та коштує дорожче.
Крім призначення, на вартість мікрофонів впливають:
Ціна коливається й залежно від частотних характеристик, матеріалу корпусу, оснащення і різних додаткових функцій (можливість регулювати чутливість, перемикання динаміки спрямованості тощо).
Замовити мікрофони різних типів і конструкцій ви можете в онлайн-магазині компанії Ромсат. До продажу також доступні мікрофонні системи, аудіосистеми, аксесуари для мікрофонів найкращих марок, представлені у великому асортименті.