img
0
Обране

Wi-Fi обладнання

WiFi обладнання - 6 - romsat.ua Wi-Fi роутери (маршрутизатори) (Кількість товарів: 31)
WiFi обладнання - 6 - romsat.ua Точки доступу (Кількість товарів: 88)
WiFi обладнання - 6 - romsat.ua USB адаптери (Кількість товарів: 1)
WiFi обладнання - 6 - romsat.ua WI-FI антени (Кількість товарів: 25)

Бездротове обладнання

Устаткування бездротового доступу необхідне для домашнього користування та для офісів будь-яких масштабів. Кожна організація прагне використовувати професійне Wi-Fi обладнання для створення внутрішньої мережі за допомогою спеціальних пристроїв, які забезпечують доступ в Інтернет, бездротову комунікацію між комп'ютерами, принтерами тощо.

Wi-Fi (Wireless Fidelity) – технологія передачі даних за допомогою радіоканалу. Бездротове з'єднання дозволяє уникнути прокладання сотень метрів кабелю та складної топології провідної мережі. Особливо важливу роль бездротове підключення відіграє там, де прокладання мідної або оптичної мережі неможливе або нерентабельне.

Бездротове обладнання – це всі пристрої, які забезпечують роботу бездротових мереж передачі даних. Під цим визначенням часто мають на увазі тільки Wi-Fi роутери та Wi-Fi адаптери. Але асортимент пристроїв для бездротової мережі набагато ширший, включає також стандарти GSM, CDMA тощо.

Які є типи бездротового обладнання

Обладнання для бездротових мереж буває для:

 • прийому;

 • розподілу;

 • підсилення;

 • перетворення сигналу.

У кожного з них своє завдання, розглянемо коротко їхню суть.

 1. Пристрої для прийому – це Wi-Fi адаптери, які необхідні на тих пристроях, де немає вбудованого модуля прийому Wi-Fi. Наприклад, на стаціонарних ПК, телевізорах.

 2. Пристрої для розподілу – точки доступу та роутери. Їхнє призначення полягає в поширенні Wi-Fi сигналу, шляхом передачі пакетів даних адресатам, які до них підключаються. Це найпоширеніше Wi-Fi обладнання для дому та офісів.

 3. Устаткування для підсилення сигналу – це зовнішні антени. Коли потужності вбудованої Wi-Fi антени недостатньо, застосовуються зовнішні варіанти, які підсилюють сигнал в нових умовах експлуатації. Їхнє використання більш вигідне, ніж покупка нового маршрутизатора або іншого розподільного пристрою.

 4. Пристрої для перетворення – це обладнання, завданням якого є перетворення бездротового сигналу в формат, який можливо передавати електромережею зі зворотним перетворенням в бездротовий сигнал.

Бездротове мережеве обладнання для Wi-Fi мережі використовується там, де немає можливості створити дротову мережу. Основне його завдання – створити можливість підключення до Інтернету навіть, якщо відсутнє кабельне з'єднання. Найчастіше, купити обладнання для бездротового Інтернету вигідніше, ніж побудувати локальну мережу за допомогою кабелю. Wi-Fi обладнання в Києві та Україні широко використовується в торгових центрах, офісних приміщеннях, ресторанах, кафе, готелях, а також у приватних будинках.

Локальна мережа складається з:

 • точок доступу;

 • контролерів точок доступу;

 • клієнтських пристроїв.

Виробники Wi-Fi обладнання

Точки доступу використовуються під час створення Wi-Fi мережі в громадських місцях. Добре зарекомендували себе такі провідні світові компанії як:

Вони виробляють бездротове Wi-Fi обладнання відмінної якості, що робить його таким популярним.  

Клієнтські пристрої – це обладнання для передачі сигналу, ідентичне з точкам доступу. Вони мають меншу потужність та ефективність антену. Можуть підключатися за стандартним інтерфейсом – PCI, PCMCIA і USB.

Контролери мереж Wi-Fi – це пристрої, що контролюють роботу точок доступу, які здійснюють пошук, підключення, оновлення тощо. Контролер не є маршрутизатором, це пристрій адміністрування мережі та бездротових точок доступу. Його основні функції: налаштування Wi-Fi точок доступу, їх пошук, оновлення ПЗ. У контролера є можливість виступати в ролі DHCP-сервера – автоматично видавати IP-адреси. Також він керує діапазоном Wi-Fi мереж, на основі аналізу може регулювати потужність бездротових точок доступу.

Організації мають більше вимог до бездротових мереж, ніж приватні клієнти. У компаній встановлена ​​висока планка до питання безпеки, безперебійної роботи та стійкості до поломок. Для приватних клієнтів достатньо купити роутер для роздачі сигналу в приміщенні для декількох пристроїв. Якщо комп'ютер не має вбудованого Wi-Fi модуля, а кабель до нього прокладати не хочеться, слід придбати ще й зовнішній Wi-Fi адаптер. Обравши необхідне Wi-Fi обладнання, купити його можна за доступними цінами, в кожному сегменті знайдуться якісні моделі.

Де купити бездротове Wi-Fi обладнання

Компанія РОМСАТ надає мережеве обладнання для дому та офісу від провідних світових брендів. Тут ви знайдете широкий асортимент продукції: від маршрутизаторів і точок доступу до адаптерів і антен. Ми надаємо обладнання для провайдерів телекомунікаційних послуг і компаній, що займаються системою безпеки. Якщо ви хочете купити бездротове обладнання світового рівня, створене на базі технічних розробок, досліджень в галузі телекомунікацій, – звертайтеся до нас. Масштаби компанії та професіоналізм команди дозволяють реалізувати проєкти будь-якої складності.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати Wi-Fi обладнання?

Під час вибору Wi-Fi обладнання необхідно визначити задачі, які воно має виконувати, і орієнтуватися під час пошуку за характеристиками та функціоналом. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!

☝ Де купити Wi-Fi обладнання оптом в Києві?

Ви можете купити якісне Wi-Fi обладнання за оптовими цінами в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує Wi-Fi обладнання?

Вартість бездротового обладнання залежить від його потужності, функціоналу і технічних характеристик, а також від бренду. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів!