img
0
Обране

Конференц системи

Конференц системи - 6 - romsat.ua Дротові конференц системи (Кількість товарів: 34)
Конференц системи - 6 - romsat.ua Бездротові конференц системи (Кількість товарів: 20)
Конференц системи - 6 - romsat.ua Синхронний переклад (Кількість товарів: 5)
Конференц системи - 6 - romsat.ua Аксесуари (Кількість товарів: 3)

Конференц-системи

Комплексне оснащення конференц-залів, прес-центрів і залів засідань вимагає підключення певних видів техніки. Провідну позицію у цьому випадку займають спеціалізовані конференц-системи, без яких повноцінне функціонування таких приміщень неможливе. Окрім того, таке обладнання активно використовується й у кімнатах переговорів, а також у деяких навчальних аудиторіях, розрахованих на велику кількість слухачів.

Система конференц-зв'язку являє собою набір професійної техніки, що включає в себе мікрофонні пульти та блок управління, а також спеціалізоване програмне забезпечення.

Щоб обране вами звукове конференц-обладнання було максимально ефективним і довговічним, варто з особливою уважністю підійти до процесу його підбору.

Як правильно вибрати конференц-систему

Наразі на ринку представлі декілька різновидів обладнання для конференц-зв'язку, кожне з яких має свої відмінності. Щоб не помилитися з вибором конкретної моделі пристрою, перш ніж його замовити, варто розібратися у запропонованих моделях та їхніх особливостях:

 • Цифрова конференц-система — сучасний варіант із високою якістю звуку, необмеженим масштабуванням і сумісністю із будь-якими типами комп'ютерних систем.
 • Аналогова конференц-система підійде для встановлення обладнання початкового рівня та відрізняється своєю бюджетністю.
 • Дротова система конференц-зв'язку відрізняється способом підключення всіх елементів за рахунок використання сигнальних кабелів.
 • Бездротова система використовує інфрачервоний або радіоканал для передачі звуку, що робить її більш мобільною та зручною у використанні.

Окрім того, увагу варто звертати й на такі важливі характеристики та наявність певного функціоналу:

 • приблизну кількість учасників конференцій і засідань, яка буде розміщуватися в обраному приміщенні;
 • облік сумісності з іншою технікою, якою оснащене приміщення для переговорів;
 • можливість проведення кабельних трас у приміщенні;
 • необхідність функції синхронного перекладу при взаємодії з іноземними колегами.

Від чого залежить ціна на конференц-системи?

Представлені на ринку моделі конференц-систем відрізняються своєю ціною, на що також звертають увагу замовники при підборі оптимального варіанту обладнання. Вартість конкретних пристроїв формується виходячи з технічних характеристик, якими вони володіють. Окрім того, на неї впливають і такі фактори:

 • країна-виробник;
 • якість збірки;
 • бренд виробу;
 • відповідність заявленим критеріям якості.

Також підсумкова вартість обраного виробу відрізняється у різних постачальників, тому його правильний вибір також є не менш важливим.

Де купити конференц-систему в Києві та Україні?

Якщо вам необхідна якісна та довговічна мікрофонна система для конференцій, то її варто купувати виключно у надійного та перевіреного постачальника. Для придбання потрібного вам звукового обладнання оптом чи вроздріб звертайтеся за допомогою до компанії ROMSAT, що здійснює реалізацію та постачання різних видів обладнання систем зв'язку та телебачення.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати конференц-систему?

Під час вибору конференц-системи потрібно насамперед визначити завдання, які вона повинна вирішувати, і тип обладнання. Для експертної консультації рекомендуємо звернутися до менеджера!

☝ Де купити обладнання для конференц-зв'язку оптом в Києві?

Ви можете купити надійне обладнання для конференц-зв'язку за оптовими цінами в компанії Ромсат в Києві. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує система конференц-зв'язку?

Вартість системи для конференц-зв'язку визначається її типом, технічними характеристиками та простотою експлуатації, а також репутацією бренду. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!