Нові надходження
  • Мережеве обладнання
  • Побутова техніка
Маршрутизатор MikroTik RB5009UG+S+IN (7) 10/100/1000, (1) 2.5G, (1) 10G SFP+, (1) USB 3.0 type A Маршрутизатор MikroTik RB5009UG+S+IN (7) 10/100/1000, (1) 2.5G, (1) 10G SFP+, (1) USB 3.0 type A
Код товару: 288355
В наявності
6 965,35грн
Новинка
М'ясорубка EISEN EMG-030 М'ясорубка EISEN EMG-030
Код товару: 011138
В наявності
1 799,00грн
Новинка
М'ясорубка EISEN EMG-030JS М'ясорубка EISEN EMG-030JS
Код товару: 011137
В наявності
2 159,00грн
Новинка
М'ясорубка EISEN EMG-006S М'ясорубка EISEN EMG-006S
Код товару: 011136
В наявності
1 399,00грн
Новинка
Акційні товари
  • Мережеве обладнання
  • Кабель та аксесуари
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
Модуль оптичний RCI SFP-1G-RJ45 (1G, RJ45) Модуль оптичний RCI SFP-1G-RJ45 (1G, RJ45)
Код товару: 283019
В наявності
369.59грн
Акція
Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45 Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45
Код товару: 281606
В наявності
369.59грн
Акція
Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Totolink N350RT Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Totolink N350RT
Код товару: 289092
В наявності
284.30грн
Акція
Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Totolink N100RE-v3 Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Totolink N100RE-v3
Код товару: 289046
В наявності
235.97грн
Акція
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-120AD-LC (1G, 120km, LC, Tx1490nm) Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-120AD-LC (1G, 120km, LC, Tx1490nm)
Код товару: 280534
В наявності
1 279.35грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC)
Код товару: 120754
В наявності
199.01грн
Акція
Кабель RCI Alarm8*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 8*0.2mm FTP CCA) Кабель RCI Alarm8*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 8*0.2mm FTP CCA)
Код товару: 120760
В наявності
483.31грн
Акція
Кабель KLM F6TSV-W KLM 305 (сталь обміднена, білий) Кабель KLM F6TSV-W KLM 305 (сталь обміднена, білий)
Код товару: 120030
В наявності
780.40грн
Акція
Кабель KLM RG660BV-W HDC мідь, 305м, білий (KLM RG660BV-W HDC 305m) Кабель KLM RG660BV-W HDC мідь, 305м, білий (KLM RG660BV-W HDC 305m)
Код товару: 120325
В наявності
1 474.10грн
Акція
Відгалуджувач RCI WT-118 Відгалуджувач RCI WT-118
Код товару: 800605
В наявності
15.07грн
Акція
Подільник оптичний RCI PLC - 1x32 - SC/UPC Подільник оптичний RCI PLC - 1x32 - SC/UPC
Код товару: 580312
В наявності
511.74грн
Акція
Подільник оптичний RCI PLC - 1x16- SC/APC Подільник оптичний RCI PLC - 1x16- SC/APC
Код товару: 560925
В наявності
261.56грн
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 5/95% - SC/APC Подільник оптичний RCI FBT - 5/95% - SC/APC
Код товару: 580340
В наявності
88.13грн
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 15/85% - SC/APC (FBT - 15/85% - SC/APC) Подільник оптичний RCI FBT - 15/85% - SC/APC (FBT - 15/85% - SC/APC)
Код товару: 580342
В наявності
88.13грн
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 20/80% - SC/APC Подільник оптичний RCI FBT - 20/80% - SC/APC
Код товару: 580343
В наявності
88.13грн
Акція
Відеокамера RCI RSW55AV-36IR (AHD 720p) Відеокамера RCI RSW55AV-36IR (AHD 720p)
Код товару: 710009
В наявності
142.15грн
Акція
Відеокамера RCI RSW55A-36IR (AHD 720p) Відеокамера RCI RSW55A-36IR (AHD 720p)
Код товару: 710351
В наявності
142.15грн
Акція
IP-відеореєстратор RCI RN3032 (32 канали) IP-відеореєстратор RCI RN3032 (32 канали)
Код товару: 711609
В наявності
1 705.80грн
Акція
Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм) Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм)
Код товару: 701990
В наявності
2 345.48грн
Акція
Двунаправлений звуковий прожектор BOSCH LP1-BC10E (10 Вт) Двунаправлений звуковий прожектор BOSCH LP1-BC10E (10 Вт)
Код товару: 730903
В наявності
4 008.63грн
Акція
Публікації
  • Новини
  • Акції
  • Блог
  • Огляди
img
З Новим роком!

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

30 Грудня 2021
img
Kramer Electronics 2022 – новий етап розвитку в Україні

У вівторок, 21.12.2021, в офісі компанії ROMSAT відбулося знайомство з новим головою представництва Kramer Electronics в Україні Юрієм Розумом.

22 Грудня 2021
img
Робочий графік РОМСАТ

Зверніть увагу на наш робочий графік напередодні свят

22 Грудня 2021
img
KaracterMania - офіційний партнер РОМСАТ

KaracterMania – іспанський виробник рюкзаків, сумок та шкільних аксесуарів

21 Грудня 2021
img
Завершена! Акція на гучномовці ITC

Акція завершена! Замовляйте зараз гучномовці ITC зі знижкою 13%

30 Листопада 2021
img
Завершена. Чорна п'ятниця! Знижки на ТЕЛЕКОМ

Акція завершена! Найкращі ціни року на ходові позиції телеком-обладнання

25 Листопада 2021
img
Завершена. Чорна п'ятниця! Знижки на РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Акція завершена! Великий асортимент акційних товарів

25 Листопада 2021
img
Завершена. Чорна п'ятниця! Знижки на ОЗВУЧУВАННЯ

Акція завершена! Найбільш очікуваний розпродаж року

25 Листопада 2021
ROMSAT - ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО

ROMSAT – українська компанія, яка з 1994 року традиційно спеціалізується на комплексному постачанні обладнання систем телебачення та зв'язку. Своїм Клієнтам ми пропонуємо найсучасніші комплексні рішення світового рівня з використанням перспективних розробок та досліджень у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій. У нас можна купити обладнання для кабельного, супутникового та ефірного ТВ, оптичний кабель та кабельну арматуру, кручену пару та коаксіальний кабель, PON, ДБЖ, камери відеоспостереження та СКД, відеореєстратори, системи озвучування, маршрутизатори, гучномовці, підсилювачі, мікшери, вимірювальну техніку інше телекомунікаційне обладнання для бізнесу.

Оптичний кабель та кабельна арматура з кожним роком набирають обертів своєї популярності. Ми стоїмо біля джерел зародження оптоволоконних мереж в Україні, надаючи волоконно-оптичний кабель для провідних інтернет-провайдерів України.