img
0
Обране
Нові надходження
  • Мережеве обладнання
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
  • Обладнання IoT
  • Побутова техніка
  • Посуд для кухні
  • Ігрова периферія
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-75 Flex Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-75 Flex
Код товару: 588098
В наявності
Новинка
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-50 Flex Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-50 Flex
Код товару: 588097
В наявності
Новинка
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex
Код товару: 588096
В наявності
Новинка
Оптична муфта RCI FOSC-TB400-08/144-1-24 Оптична муфта RCI FOSC-TB400-08/144-1-24
Код товару: 581598
В наявності
Новинка
Оптична муфта RCI FOSC-DHL-08/288-1-48 Оптична муфта RCI FOSC-DHL-08/288-1-48
Код товару: 581593
В наявності
Новинка
Відеокамера Ubiquiti UVC-G5-Bullet IP-камера, 2K (4MP), 9 m (30 ft) IR нічний режим Відеокамера Ubiquiti UVC-G5-Bullet IP-камера, 2K (4MP), 9 m (30 ft) IR нічний режим
Код товару: 288018
В наявності
6 636.70грн
Новинка
Мікшуючий підсилювач потужності 120 Вт з USB/SD/TUNER/BLUETOOTH ITC T-120DTB Мікшуючий підсилювач потужності 120 Вт з USB/SD/TUNER/BLUETOOTH ITC T-120DTB
Код товару: 733233
В наявності
14 084.70грн
Новинка
Система відео конференц зв'зку ITC NT90MT Система відео конференц зв'зку ITC NT90MT
Код товару: 734702
В наявності
32 878.70грн
Новинка
Бездротовий міні-вимикач Aqara T1 WB-R02D Бездротовий міні-вимикач Aqara T1 WB-R02D
Код товару: 610127
В наявності
Новинка
Фен Hölmer HHD-261 PRO 2600 Вт Фен Hölmer HHD-261 PRO 2600 Вт
Код товару: 018378
В наявності
829.00грн
Новинка
Фен Hölmer HHD-260I PRO ionic Фен Hölmer HHD-260I PRO ionic
Код товару: 018377
В наявності
949.00грн
Новинка
Фен Hölmer HHD-241 2400 Вт Фен Hölmer HHD-241 2400 Вт
Код товару: 018380
В наявності
559.00грн
Новинка
Електричний чайник Hölmer HKS-1010 HKS-1010 (метал) Електричний чайник Hölmer HKS-1010 HKS-1010 (метал)
Код товару: 015254
В наявності
279.00грн
Новинка
Пилосос Hölmer HVC-08 ECO Пилосос Hölmer HVC-08 ECO
Код товару: 015286
В наявності
1 759.00грн
Новинка
Чайник для плити Hölmer WK-4320-WCSY Euphoria Чайник для плити Hölmer WK-4320-WCSY Euphoria
Код товару: 017189
В наявності
499.00грн
Новинка
Чайник для плити Hölmer WK-4315-WCSB Euphoria Чайник для плити Hölmer WK-4315-WCSB Euphoria
Код товару: 017190
В наявності
475.00грн
Новинка
Чайник для плити Hölmer WK-6315-BCSG Cloud Чайник для плити Hölmer WK-6315-BCSG Cloud
Код товару: 017192
В наявності
385.10грн
Новинка
Аркадний стік для консолей Xbox X/S/One Hori Fight Stick Аркадний стік для консолей Xbox X/S/One Hori Fight Stick
Код товару: 338626
В наявності
8 999.00 грн.
Новинка
Ігрове кермо Racing Wheel Pro Deluxe HORI NSW-429U Ігрове кермо Racing Wheel Pro Deluxe HORI NSW-429U
Код товару: 021154
В наявності
5 299.00 грн.
Новинка
Nintendo Switch with Neon Blue and Neon Red Joy-Con 045496452629 Nintendo Switch with Neon Blue and Neon Red Joy-Con 045496452629
Код товару: 339915
В наявності
Новинка
Акційні товари
  • Мережеве обладнання
  • Кабель та аксесуари
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
  • Обладнання для телебачення
  • Інфраструктурні рішення
  • Генератори та акумулятори
  • Споживча електроніка
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC) Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC)
Код товару: 283036
В наявності
10 612.30грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO
Код товару: 283052
В наявності
1 929.50грн
Акція
Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch) Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch)
Код товару: 283051
В наявності
6 946.20грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC)
Код товару: 120756
В наявності
330.70грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP CCA) Кабель RCI Alarm2*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP CCA)
Код товару: 120755
В наявності
170.60грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC)
Код товару: 120754
В наявності
240.40грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA) Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA)
Код товару: 120753
В наявності
143.60грн
Акція
Кабель KLM RG660BV-B сталь обміднена, 305м, чорний (RG660BV-B KLM) Кабель KLM RG660BV-B сталь обміднена, 305м, чорний (RG660BV-B KLM)
Код товару: 120599
В наявності
1 514.70грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x16-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x16-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581371
В наявності
447.60грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/APC-0,9 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/APC-0,9 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581349
В наявності
154.40грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581356
В наявності
227.70грн
Акція
Монтажний бокс RCI RPTZ-BOX (IP66) Монтажний бокс RCI RPTZ-BOX (IP66)
Код товару: 701680
В наявності
3 087.20грн
Акція
Оптична розетка RCI FOS-02 (з кабельним тримачем) Оптична розетка RCI FOS-02 (з кабельним тримачем)
Код товару: 581400
В наявності
12.30грн
Акція
Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм) Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм)
Код товару: 701990
В наявності
3 183.70грн
Акція
Об'єктив Fujinon YV10x5B-2 (1/3", f=5-50 мм, F1.3-C, Ø40,5 х 63,1 x 29,5 мм CS) Об'єктив Fujinon YV10x5B-2 (1/3", f=5-50 мм, F1.3-C, Ø40,5 х 63,1 x 29,5 мм CS)
Код товару: 700845
В наявності
578.90грн
Акція
Об'єктив Fujinon YV3.3X15SA-SA2(L) (3 Megapixel, f=15-50 мм, F1.5-T360, Ø37,5 х 85,5 x 28,5 мм CS) Об'єктив Fujinon YV3.3X15SA-SA2(L) (3 Megapixel, f=15-50 мм, F1.5-T360, Ø37,5 х 85,5 x 28,5 мм CS)
Код товару: 701479
В наявності
1 736.60грн
Акція
Двунаправлений звуковий прожектор BOSCH LP1-BC10E-1 10 Вт Двунаправлений звуковий прожектор BOSCH LP1-BC10E-1 10 Вт
Код товару: 730903
В наявності
7 409.30грн
Акція
Трансмодулятор WISI OM20 064S (6x DVB-S/S2 в IP, 4x CI) Трансмодулятор WISI OM20 064S (6x DVB-S/S2 в IP, 4x CI)
Код товару: 220651
В наявності
81 039.00грн
Акція
Трансмодулятор WISI OM11 0648 (6x DVB-T/T2/C in, 8x QAM/COFDM + 4 CI) Трансмодулятор WISI OM11 0648 (6x DVB-T/T2/C in, 8x QAM/COFDM + 4 CI)
Код товару: 220654
В наявності
77 180.00грн
Акція
Лінійний підсилювач 1:1 VGA з регулюваням АЧХ, 470 МГц Kramer VP-111 Лінійний підсилювач 1:1 VGA з регулюваням АЧХ, 470 МГц Kramer VP-111
Код товару: 790242
В наявності
9 377.40грн
Акція
Блок живлення RCI PS21 (1А, 12VDC) Блок живлення RCI PS21 (1А, 12VDC)
Код товару: 711514
В наявності
173.70грн
Акція
Дротяний лоток GRM, 55x50x3050, G (2,5-10 мкм) (м) OBO Bettermann 6001441 Дротяний лоток GRM, 55x50x3050, G (2,5-10 мкм) (м) OBO Bettermann 6001441
Код товару: 004001
В наявності
122.70грн
Акція
Блок живлення Edge-core SDR-120-48 Вхiд: 220V Вихiд: 48~55VDC 2,5A 120W DIN, -20~+60°C Блок живлення Edge-core SDR-120-48 Вхiд: 220V Вихiд: 48~55VDC 2,5A 120W DIN, -20~+60°C
Код товару: 280217
В наявності
1 543.60грн
Акція
Зарядний пристрій YZPOWER YZ130 (12.8V10AL) Lifepo4 12.8В 10А L Зарядний пристрій YZPOWER YZ130 (12.8V10AL) Lifepo4 12.8В 10А L
Код товару: 305051
В наявності
1 119.10грн
Акція
Генератор бензиновий INGCO GE55003, 5.5/5.0 кВт Генератор бензиновий INGCO GE55003, 5.5/5.0 кВт
Код товару: 723506
В наявності
27 591.90грн
Акція
Генератор бензиновий INGCO GE30003, 2.8/2.5 кВт Генератор бензиновий INGCO GE30003, 2.8/2.5 кВт
Код товару: 723510
В наявності
9 145.80грн
Акція
Батарейка літієва Eisen Energy CR2025, блістер 5шт. Батарейка літієва Eisen Energy CR2025, блістер 5шт.
Код товару: 016507
В наявності
30.50грн
Акція
Батарейка літієва Eisen Energy CR2016, блістер 5шт. Батарейка літієва Eisen Energy CR2016, блістер 5шт.
Код товару: 016508
В наявності
30.50грн
Акція
Батарейка лужна Eisen Energy Alkaline PRO LR6 (AA), спайка 2шт. Батарейка лужна Eisen Energy Alkaline PRO LR6 (AA), спайка 2шт.
Код товару: 016502
В наявності
12.30грн
Акція
Батарейка лужна Eisen Energy Alkaline PRO LR6 (AA), блістер 4шт. Батарейка лужна Eisen Energy Alkaline PRO LR6 (AA), блістер 4шт.
Код товару: 016500
В наявності
26.60грн
Акція
Батарейка літієва Eisen Energy CR2032, блістер 5шт. Батарейка літієва Eisen Energy CR2032, блістер 5шт.
Код товару: 016506
В наявності
34.30грн
Акція
Публікації
  • Акції
  • Новини компанії
  • Надходження на склад
  • Новинки
  • Блог
  • Огляди
2 лютого 2024
Зменшено ціни на медіаплеєри inext TV5 та TV5 Ultra

inext прагне зробити свою продукцію доступною для більшої кількості людей.

31 грудня 2023
З Новим роком!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком!

24 грудня 2023
Вітаємо з Різдвом Христовим!

Вітаємо зі світлим святом!

22 грудня 2023
Графік роботи

Зверніть увагу на наш робочий графік напередодні свят

Romsat: обладнання для систем телекомунікацій та цифрового телебачення

Виробники техніки пропонують великий вибір мережевого, телекомунікаційного та іншого обладнання, здатного задовольнити потреби будь-якої складності та масштабу. Щоб отримати гарантовану якість та надійність техніки, слід здійснювати покупки в перевірених магазинах, які є офіційними дистриб'юторами продукції в Україні.

Мережеве та телекомунікаційне обладнання для бізнесу

Побудова мережевих рішень та організація комунікацій в офісах та на різноманітних підприємствах є одним із перших та найважливіших кроків на шляху до створення інфраструктури. Саме тому це питання залишається найбільш актуальним при реконструкції наявних приміщень для бізнесу або будівництві нових. На початковому етапі важливо подумати про створення інфраструктури, яка протягом тривалого часу зможе задовольняти потреби вашого бізнесу навіть з урахуванням його стрімкого зростання, а також вибрати надійне обладнання, здатне забезпечити високий рівень ефективності та надійності створеної мережі.

Придбати телекомунікаційне обладнання, IT-товари, мережеве обладнання та багато іншого можна на сайті ROMSAT. Українська компанія ROMSAT — офіційний дистриб'ютор, який з 1994 року здійснює комплексне постачання обладнання систем зв'язку та телебачення від провідних світових виробників. Протягом багатьох років компанія пропонує клієнтам найкращі сучасні рішення світового рівня, розроблені з використанням найновіших досліджень у галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Саме ROMSAT стоїть біля витоків зародження оптоволоконних мереж в Україні, адже з року в рік надає волоконно-оптичний кабель для провідних інтернет-провайдерів України.

На сайті представлено безліч товарів: від різних типів кабелів та комплектуючих до маршрутизаторів, мікшерів, систем відеоспостереження та іншого обладнання для бізнесу.

Переваги співпраці з Romsat

Співпраця з компанією ROMSAT має багато переваг.

Широкий асортимент продукції

На сайті компанії представлено велику кількість різної продукції, зокрема:

  • Мережеве обладнання. Компанія реалізує Ethernet та Wi Fi обладнання (комутатори, медіаконвертери, маршрутизатори, PoE-інжектори, точки доступу, USB адаптери, WiFi антени та ін.), а також обладнання PON, оптичні модулі та інше.
  • Обладнання для телебачення. На сайті доступне обладнання для кабельного ТБ, супутникові приймальні системи, обладнання головних станцій, аксесуари та запчастини тощо.
  • Звукове обладнання. В асортименті доступні різні підсилювачі, гучномовці, мікрофони, бездротові системи виклику, IP аудіо обладнання та багато іншого.
  • Відеоспостереження. На сайті представлені IP відеокамери від провідних брендів, NVR та DVR відеореєстратори та безліч різноманітних аксесуарів, необхідних для побудови високоякісної системи відеоспостереження на об'єкті, незалежно від його специфіки та масштабу.
  • Устаткування IoT. Тут ви знайдете як базові станції та комплектуючі для організації системи «Розумний дім», так і різні датчики з можливістю застосування в різних галузях: від медицини до промисловості та сільського господарства.
  • Охоронні та пожежні системи безпеки. Питання безпеки — одне з найважливіших, тому компанія зібрала виключно перевірену техніку від надійних виробників. На сайті представлені сповіщувачі, різні датчики, які допоможуть вчасно виявити загрозу, панелі та аксесуари тощо.

Це лише невелика частина представлених в асортименті товарів. Дистриб'ютор ІТ-продукції пропонує також інфраструктурні рішення, вимірювальне обладнання, кабелі, волоконно-оптичні лінії зв'язку та навіть побутову техніку для щоденного використання. Компанія подбала про те, щоб кожен зміг знайти обладнання, здатне задовольнити його користувацький запит.

Оптовий продаж та вигідні ціни

Окремою перевагою є можливість придбання обладнання за найвигіднішими умовами. Компанія пропонує не тільки найкращі ціни та регулярні знижки для роздрібної торгівлі, але й здійснює оптовий продаж, що робить ROMSAT надійним партнером українського бізнесу.

Товари провідних світових виробників

Дистриб'ютор співпрацює виключно з надійними виробниками, які протягом багатьох років доводять лідерство на світовому ринку та гарантують надійність і безкомпромісну якість обладнання.

Технічні консультації

Клієнти ROMSAT можуть отримати консультацію та кваліфіковану допомогу у підборі обладнання та аксесуарів, необхідних для реалізації вашого проєкту. Фахівці компанії зможуть запропонувати також готові комплексні рішення, здатні оперативно вирішити ваші потреби.

Крім цього, ставши клієнтом ROMSAT, ви отримаєте:

  • офіційну гарантію на придбану продукцію;
  • клієнтоорієнтований підхід;
  • оперативну доставку в межах України.

Як оформити замовлення на сайті

Оформити замовлення на сайті досить легко. Достатньо вибрати товар, що вас цікавить, додати його в кошик, вказати необхідну кількість одиниць і натиснути на кнопку «Залишити заявку». Після перевірки наявності товару менеджер компанії зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення й ви зможете вибрати зручний для себе спосіб оплати та доставки.