img
0
Обране
Нові надходження
  • Мережеве обладнання
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
  • Інфраструктурні рішення
  • Споживча електроніка
  • Побутова техніка
  • Мерчандайз
Комутатор Edge-core ECS4610-24F L3, 22x1G SFP + 2х1G SFP/RJ45, AC 220V Комутатор Edge-core ECS4610-24F L3, 22x1G SFP + 2х1G SFP/RJ45, AC 220V
Код товару: 280642
В наявності
11 086.90грн
Акція
Комутатор Edge-core ECS4310-18T Smart,16x10/100/1000Base-T + 2x1G SFP Комутатор Edge-core ECS4310-18T Smart,16x10/100/1000Base-T + 2x1G SFP
Код товару: 281044
В наявності
Новинка
Комутатор некерований Edge-core ECS1020-16T 16x10/100/1000Base-T Комутатор некерований Edge-core ECS1020-16T 16x10/100/1000Base-T
Код товару: 281043
В наявності
Новинка
Ніж універсальний JONARD UKN-3 Ніж універсальний JONARD UKN-3
Код товару: 530310
В наявності
Новинка
Ніж для різання кабелю JONARD KN-100INS Ніж для різання кабелю JONARD KN-100INS
Код товару: 530309
В наявності
Новинка
Інструмент для поздовжнього різання JONARD WST-225 Інструмент для поздовжнього різання JONARD WST-225
Код товару: 530308
В наявності
Новинка
Інструмент для поздовжнього різання JONARD RST-8514 Інструмент для поздовжнього різання JONARD RST-8514
Код товару: 530307
В наявності
Новинка
Стрипер JONARD JIC-1022 Стрипер JONARD JIC-1022
Код товару: 530306
В наявності
Новинка
Кабельний зажим 10 кабелів, поліамід OBO Bettermann 2205041 Кабельний зажим 10 кабелів, поліамід OBO Bettermann 2205041
Код товару: 004854
В наявності
26.00грн
Новинка
Тепловізійний приціл Senopex DOT S7 (12mU, 75mm, 640x480pix) Тепловізійний приціл Senopex DOT S7 (12mU, 75mm, 640x480pix)
Код товару: 741968
В наявності
211 356.00грн
Новинка
Тепловізійний приціл Senopex DOT A7 (12mU, 75mm, 384x288pix) Тепловізійний приціл Senopex DOT A7 (12mU, 75mm, 384x288pix)
Код товару: 741966
В наявності
144 612.00грн
Новинка
Тепловізійний приціл Senopex DOT A3 (12mU, 35mm, 384x288pix) Тепловізійний приціл Senopex DOT A3 (12mU, 35mm, 384x288pix)
Код товару: 741964
В наявності
114 948.00грн
Новинка
Рупорний IP-гучномовець 15Вт TOA IP-A1SC15 E00 Рупорний IP-гучномовець 15Вт TOA IP-A1SC15 E00
Код товару: 731527
В наявності
37 080.00грн
Новинка
Заглушка 1-модуль 22,5x45 / біла OBO Bettermann 6117414 Заглушка 1-модуль 22,5x45 / біла OBO Bettermann 6117414
Код товару: 004339
В наявності
67.90грн
Новинка
Заглушка 100x53 Rapid 45 / ПК/АБС / сріблястий OBO Bettermann 6113114 Заглушка 100x53 Rapid 45 / ПК/АБС / сріблястий OBO Bettermann 6113114
Код товару: 004350
В наявності
187.30грн
Новинка
Хрестовий з'єднувач 256 DIN 30, гарячецинкований OBO Bettermann 5314615 Хрестовий з'єднувач 256 DIN 30, гарячецинкований OBO Bettermann 5314615
Код товару: 004875
В наявності
248.10грн
Новинка
Телевізор Romsat 32HSQ1220T2 Телевізор Romsat 32HSQ1220T2
Код товару: 035530
В наявності
4 894.60грн
Новинка
Морозильна скриня Hölmer HCF-020 200 л Морозильна скриня Hölmer HCF-020 200 л
Код товару: 016264
В наявності
7 898.00грн
Новинка
Сушарка для продуктів EISEN EFD-055W 500 Вт, 5 рівнів діам 15л Сушарка для продуктів EISEN EFD-055W 500 Вт, 5 рівнів діам 15л
Код товару: 017086
В наявності
1 337.50грн
Новинка
Кавомолка EISEN ECG-026B 250 Вт місткість 60 г Кавомолка EISEN ECG-026B 250 Вт місткість 60 г
Код товару: 011181
В наявності
432.00грн
Новинка
Кавомолка Hölmer HGC-003W 200 Вт 60г Кавомолка Hölmer HGC-003W 200 Вт 60г
Код товару: 017212
В наявності
337.40грн
Новинка
Міксер Hölmer HHM-405R 450Вт (Віночки - 2 шт, Гаки для тіста - 2 шт) Міксер Hölmer HHM-405R 450Вт (Віночки - 2 шт, Гаки для тіста - 2 шт)
Код товару: 011470
В наявності
450.50грн
Новинка
Сумка-бананка KaracterMania Marvel Deadpool Antihero Glaze Fanny Pack Grey Сумка-бананка KaracterMania Marvel Deadpool Antihero Glaze Fanny Pack Grey
Код товару: 337345
В наявності
898.80грн
Новинка
Рюкзак KaracterMania Harry Potter Fashion Express Рюкзак KaracterMania Harry Potter Fashion Express
Код товару: 337331
В наявності
2 198.80грн
Новинка
Рюкзак KaracterMania Dragon Ball Backpack 1.3 SD Рюкзак KaracterMania Dragon Ball Backpack 1.3 SD
Код товару: 337340
В наявності
1 999.00грн
Новинка
Акційні товари
  • Мережеве обладнання
  • Кабель та аксесуари
  • Волоконно-оптичні лінії зв'язку
  • Відеоспостереження
  • Озвучування
  • Обладнання для телебачення
  • Інфраструктурні рішення
  • Генератори та акумулятори
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
3 708.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC) Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC)
Код товару: 283036
В наявності
10 197.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO Модуль оптичний RCI QSFP-40G-SR 40G, 300m, MPO
Код товару: 283052
В наявності
1 854.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch) Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch)
Код товару: 283051
В наявності
7 416.00грн
Акція
Комутатор Edge-core AS5710-54X (L3, 48x10G SFP+, 6x40G QSFP, ONIE, EdgeOS, два БЖ 220V) Комутатор Edge-core AS5710-54X (L3, 48x10G SFP+, 6x40G QSFP, ONIE, EdgeOS, два БЖ 220V)
Код товару: 281022
В наявності
185 400.00грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2FBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm FTP BC)
Код товару: 120756
В наявності
317.80грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC) Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC)
Код товару: 120754
В наявності
231.00грн
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA) Кабель RCI Alarm2*0.2UCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP CCA)
Код товару: 120753
В наявності
137.90грн
Акція
Кабель KLM F6TSV-W KLM 305 (сталь обміднена, білий) Кабель KLM F6TSV-W KLM 305 (сталь обміднена, білий)
Код товару: 120030
В наявності
1 017.80грн
Акція
Кабель KLM RG660BV-B сталь обміднена, 305м, чорний (RG660BV-B KLM) Кабель KLM RG660BV-B сталь обміднена, 305м, чорний (RG660BV-B KLM)
Код товару: 120599
В наявності
1 455.40грн
Акція
Монтажний бокс RCI RPTZ-BOX (IP66) Монтажний бокс RCI RPTZ-BOX (IP66)
Код товару: 701680
В наявності
2 966.40грн
Акція
Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH) Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH)
Код товару: 580140
В наявності
856.50грн
Акція
Скрепа RCI NC10 ( (304) 100pcs/pack) (NC10 (100pcs/pack) (304)) Скрепа RCI NC10 ( (304) 100pcs/pack) (NC10 (100pcs/pack) (304))
Код товару: 580708
В наявності
241.00грн
Акція
Відеореєстратор RCI RVH9904L (Гібридний) Відеореєстратор RCI RVH9904L (Гібридний)
Код товару: 710170
В наявності
1 928.20грн
Акція
Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм) Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм)
Код товару: 701990
В наявності
3 059.10грн
Акція
Об'єктив Fujinon YV10x5B-2 (1/3", f=5-50 мм, F1.3-C, Ø40,5 х 63,1 x 29,5 мм CS) Об'єктив Fujinon YV10x5B-2 (1/3", f=5-50 мм, F1.3-C, Ø40,5 х 63,1 x 29,5 мм CS)
Код товару: 700845
В наявності
556.20грн
Акція
Об'єктив Fujinon YV3.3X15SA-SA2(L) (3 Megapixel, f=15-50 мм, F1.5-T360, Ø37,5 х 85,5 x 28,5 мм CS) Об'єктив Fujinon YV3.3X15SA-SA2(L) (3 Megapixel, f=15-50 мм, F1.5-T360, Ø37,5 х 85,5 x 28,5 мм CS)
Код товару: 701479
В наявності
1 668.60грн
Акція
Блок живлення RCI PS21 (1А, 12VDC) Блок живлення RCI PS21 (1А, 12VDC)
Код товару: 711514
В наявності
166.90грн
Акція
6001441 Дротяний лоток GRM, 55х50х3050, G (2,5-10 мкм) (м) 6001441 Дротяний лоток GRM, 55х50х3050, G (2,5-10 мкм) (м)
Код товару: 004001
В наявності
117.90грн
Акція
Зарядний пристрійдля акумуляторів NoBrand 6PRLI2420A 24В 20A Зарядний пристрійдля акумуляторів NoBrand 6PRLI2420A 24В 20A
Код товару: 305010
В наявності
2 299.00грн
Акція
Портативна зарядна станція 300W BLUETTI AC50S 500 WH Портативна зарядна станція 300W BLUETTI AC50S 500 WH
Код товару: 611103
В наявності
14 424.10грн
Акція
Сонячна панель 120W BLUETTI PV120 Сонячна панель 120W BLUETTI PV120
Код товару: 611104
В наявності
16 018.60грн
Акція
Портативна зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro EU 2200W/4400W Пиково Портативна зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro EU 2200W/4400W Пиково
Код товару: 611109
В наявності
70 859.90грн
Акція
Портативна зарядна станція 1500Вт/г Allpowers S-2000 PRO 1500 WH Портативна зарядна станція 1500Вт/г Allpowers S-2000 PRO 1500 WH
Код товару: 611117
В наявності
46 906.20грн
Акція
Портативна зарядна станція 1500Вт/г Allpowers S-2000 1500 WH Портативна зарядна станція 1500Вт/г Allpowers S-2000 1500 WH
Код товару: 611116
В наявності
43 828.60грн
Акція
Публікації
  • Акції
  • Новини компанії
  • Надходження на склад
  • Новинки
  • Блог
  • Огляди
8 Червня 2023
Зниження ціни на генератори

Потужне джерело електроенергії за вигідними умовами

31 Травня 2023
Знижено ціну на Edge-core ECS4120-28Fv2

Потужне та вигідне рішення для мережевої інфраструктури

30 Травня 2023
Вебінар "Як проєктувати системи відеоспостереження Bosch"

Запрошуємо Вас приєднатися до вебінару компанії Bosch

23 Травня 2023
DIGIMAX – новий партнер inext у Молдові

Компанія inext розширила коло міжнародних партнерів та підписала дистриб'юторський контракт з молдавською компанію DIGIMAX.

Romsat: обладнання для систем телекомунікацій та цифрового телебачення

Виробники техніки пропонують великий вибір мережевого, телекомунікаційного та іншого обладнання, здатного задовольнити потреби будь-якої складності та масштабу. Щоб отримати гарантовану якість та надійність техніки, слід здійснювати покупки в перевірених магазинах, які є офіційними дистриб'юторами продукції в Україні.

Мережеве та телекомунікаційне обладнання для бізнесу

Побудова мережевих рішень та організація комунікацій в офісах та на різноманітних підприємствах є одним із перших та найважливіших кроків на шляху до створення інфраструктури. Саме тому це питання залишається найбільш актуальним при реконструкції наявних приміщень для бізнесу або будівництві нових. На початковому етапі важливо подумати про створення інфраструктури, яка протягом тривалого часу зможе задовольняти потреби вашого бізнесу навіть з урахуванням його стрімкого зростання, а також вибрати надійне обладнання, здатне забезпечити високий рівень ефективності та надійності створеної мережі.

Придбати телекомунікаційне обладнання, IT-товари, мережеве обладнання та багато іншого можна на сайті ROMSAT. Українська компанія ROMSAT — офіційний дистриб'ютор, який з 1994 року здійснює комплексне постачання обладнання систем зв'язку та телебачення від провідних світових виробників. Протягом багатьох років компанія пропонує клієнтам найкращі сучасні рішення світового рівня, розроблені з використанням найновіших досліджень у галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Саме ROMSAT стоїть біля витоків зародження оптоволоконних мереж в Україні, адже з року в рік надає волоконно-оптичний кабель для провідних інтернет-провайдерів України.

На сайті представлено безліч товарів: від різних типів кабелів та комплектуючих до маршрутизаторів, мікшерів, систем відеоспостереження та іншого обладнання для бізнесу.

Переваги співпраці з Romsat

Співпраця з компанією ROMSAT має багато переваг.

Широкий асортимент продукції

На сайті компанії представлено велику кількість різної продукції, зокрема:

  • Мережеве обладнання. Компанія реалізує Ethernet та Wi Fi обладнання (комутатори, медіаконвертери, маршрутизатори, PoE-інжектори, точки доступу, USB адаптери, WiFi антени та ін.), а також обладнання PON, оптичні модулі та інше.
  • Обладнання для телебачення. На сайті доступне обладнання для кабельного ТБ, супутникові приймальні системи, обладнання головних станцій, аксесуари та запчастини тощо.
  • Звукове обладнання. В асортименті доступні різні підсилювачі, гучномовці, мікрофони, бездротові системи виклику, IP аудіо обладнання та багато іншого.
  • Відеоспостереження. На сайті представлені IP відеокамери від провідних брендів, NVR та DVR відеореєстратори та безліч різноманітних аксесуарів, необхідних для побудови високоякісної системи відеоспостереження на об'єкті, незалежно від його специфіки та масштабу.
  • Устаткування IoT. Тут ви знайдете як базові станції та комплектуючі для організації системи «Розумний дім», так і різні датчики з можливістю застосування в різних галузях: від медицини до промисловості та сільського господарства.
  • Охоронні та пожежні системи безпеки. Питання безпеки — одне з найважливіших, тому компанія зібрала виключно перевірену техніку від надійних виробників. На сайті представлені сповіщувачі, різні датчики, які допоможуть вчасно виявити загрозу, панелі та аксесуари тощо.

Це лише невелика частина представлених в асортименті товарів. Дистриб'ютор ІТ-продукції пропонує також інфраструктурні рішення, вимірювальне обладнання, кабелі, волоконно-оптичні лінії зв'язку та навіть побутову техніку для щоденного використання. Компанія подбала про те, щоб кожен зміг знайти обладнання, здатне задовольнити його користувацький запит.

Оптовий продаж та вигідні ціни

Окремою перевагою є можливість придбання обладнання за найвигіднішими умовами. Компанія пропонує не тільки найкращі ціни та регулярні знижки для роздрібної торгівлі, але й здійснює оптовий продаж, що робить ROMSAT надійним партнером українського бізнесу.

Товари провідних світових виробників

Дистриб'ютор співпрацює виключно з надійними виробниками, які протягом багатьох років доводять лідерство на світовому ринку та гарантують надійність і безкомпромісну якість обладнання.

Технічні консультації

Клієнти ROMSAT можуть отримати консультацію та кваліфіковану допомогу у підборі обладнання та аксесуарів, необхідних для реалізації вашого проєкту. Фахівці компанії зможуть запропонувати також готові комплексні рішення, здатні оперативно вирішити ваші потреби.

Крім цього, ставши клієнтом ROMSAT, ви отримаєте:

  • офіційну гарантію на придбану продукцію;
  • клієнтоорієнтований підхід;
  • оперативну доставку в межах України.

Як оформити замовлення на сайті

Оформити замовлення на сайті досить легко. Достатньо вибрати товар, що вас цікавить, додати його в кошик, вказати необхідну кількість одиниць і натиснути на кнопку «Залишити заявку». Після перевірки наявності товару менеджер компанії зв'яжеться з вами для підтвердження замовлення й ви зможете вибрати зручний для себе спосіб оплати та доставки.