SFP 1G

Застосувати фільтри
  • Міцні, зручні та компактні бокси
  • Вигідна ціна на кабель оптичний
  • Розумний будинок Aqara
  • Holmer
  • Aiwa

1 2 34 5

Модуль MikroTik S-31DLC20D (1310 нм, 1.25 Gbps, LC, 20 км, багатомодульне)

код товару: 288329

Рейтинг

Модуль Ubiquiti 1G Copper Module (RJ45, 1 Gbps, 100 м)

код товару: 288099

Рейтинг

Модуль Ubiquiti U Fiber (Single Mode, 1310/1550 нм, 1550/1310 нм, 3 ки)

код товару: 288098

Рейтинг

Модуль Ubiquiti U Fiber (Multi Mode,1G, 850 нм, 550 м)

код товару: 288097

Рейтинг

Модуль оптичний MikroTik S-85DLC05D (SFP, LC UPC, 1.25 Gbps, 550 м)

код товару: 288308

Рейтинг

Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D

код товару: 288301

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-022AD-LC-1310 (1G, 20km, LC, Tx 1310nm)

код товару: 283065

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220BD-LC-1490 (1G, 20km, LC, Tx 1490nm)

код товару: 283064

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2-100Mb (100Mb, 2km, 2LC, Tx 1310nm)

код товару: 283070

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220BD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1550nm)

код товару: 281616

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220AD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1310nm)

код товару: 281615

Рейтинг

Модуль MikroTik S-31DLC20D (1310 нм, 1.25 Gbps, LC, 20 км, багатомодульне)

код товару: 288269

Рейтинг