img
0
Обране

Оптичні модулі SFP 1G

Всього товарів: 41

Оптичні модулі SFP 1G

Оптичні SFP модулі – це компактні пристрої для прийому та передачі даних між телекомунікаційним обладнанням, наприклад, маршрутизатором і пристроєм в мережі, який підключається до модуля за допомогою оптоволокна або витої пари. Однією з ключових характеристик модуля є швидкість передачі даних. Чим більш «просунутий» стандарт модуля, тим вища швидкість, а найбільш затребувані зараз гігабітні SFP модулі, які відповідають сучасним стандартам передачі даних. 

Як вибрати 1G SFP модуль: характеристики

Окрім швидкості, під час вибору трансивера необхідно звертати увагу на його характеристики: кількість волокон та їхній тип, дальність хвилі та дальність передачі даних, а також тип роз'єму.

Одноволоконні модулі працюють тільки в одну сторону, або на прийняття сигналу, або на передачу, в той час як двоволоконні мають здатність працювати в обидві сторони, адже по одному волокну дані приймаються, по іншому – передаються.

За типом волокон модулі модуль SFP 1 Gbit діляться на одномодові та  багатомодові. На жаль, модулів, що працюють з волокнами обох типів, не існує.

Одна з найважливіших характеристик – довжина світлової хвилі, по якій передається сигнал. Вона вимірюється в нанометрах. Серед одномодових найбільш затребувані пристрої з довжиною хвилі 550 Нм і 1310 нм, а серед багатомодових – з довжиною хвилі 1310 Нм і 850 Нм.

Дальність відстані, на яку передається сигнал, – характеристика, що враховує різницю між максимальною потужністю сигналу, яку здатний передати модуль, і мінімальною потужністю, яку він здатний прийняти. Ця різниця називається оптичним бюджетом і повинна враховуватися під час побудови ділянок оптичної мережі.

В інтернет-магазині РОМСАТ пропонуються SFP модулі оптичні 1 Гбіт/с з такими характеристиками:

  • дальність передачі – до 120 км;
  • довжина хвилі – до 1550 Нм;
  • тип роз'єму –  LC, RJ45, SC;
  • тип волокна – одномодові, багатомодові;
  • кількість волокон – 1, 2.

РОМСАТ – українська компанія-постачальник, яка спеціалізується на комплексних поставках і подальшому продажі телекомунікаційного обладнання. Ми пропонуємо сучасні комплексні рішення світового рівня та широкий вибір товарів відомих світових брендів, які виготовляють виключно якісну продукцію. У нас ви можете купити оптом модулі SFP Gigabit виробництва MikroTik, Optolink, RCI, Ubiquiti за вигідними для цінами. Звертайтеся до менеджера або залиште заявку на сайті, щоб отримати консультацію щодо товару і умов співпраці.

Модуль Ubiquiti U Fiber (Multi Mode,1G, 850 нм, 550 м) Модуль Ubiquiti U Fiber (Multi Mode,1G, 850 нм, 550 м)
Код товару: 288097
В наявності
Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D
Код товару: 288301
В наявності
1 153.60грн
Акція
Модуль MikroTik S-RJ01 (1.25 Гб/с, RJ45, 100 м) Модуль MikroTik S-RJ01 (1.25 Гб/с, RJ45, 100 м)
Код товару: 288268
В наявності
Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45 Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 1G, RJ45
Код товару: 281606
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05) Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05)
Код товару: 283026
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm
Код товару: 280990
В наявності
4.7 25