SFP 1G

Застосувати фільтри
Всього товарів: 41
  • SFP 1G - 1 - romsat.ua
  • SFP 1G - 2 - romsat.ua
  • SFP 1G - 3 - romsat.ua
  • SFP 1G - 4 - romsat.ua
  • SFP 1G - 5 - romsat.ua

1 2 34 5

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0203A (1G, 3km, SC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 280461

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0203B (1G, 3km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 280462

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220AD (1G, 20km, SC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 283017

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220BD (1G, 20km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283018

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203A (1G, 3km, SC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 281601

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0203B (1G, 3km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 281602

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220AD (1G, 20km, SC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 281603

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220BD (1G, 20km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 281604

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 (1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 280990

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-1G-RJ45 (1G, RJ45)
В наявності

код товару: 283019

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-1G-RJ45 (1G, RJ45)
В наявності

код товару: 281606

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220AD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 283030

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0220BD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283031

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220AD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 281615

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-WDM-SM-0220BD-LC (1G, 20km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 281616

Рейтинг

Модуль оптичний Optolink SFP-2SM-0220 (1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 281605

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD (1G, 40km, SC, Tx 1310nm)
Немає в наявності

код товару: 283015

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 283020

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240BD (1G, 40km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283016

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240BD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283021

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0280AD-LC (1G, 80km, LC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 283022

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0280BD-LC (1G, 80km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283023

Рейтинг

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-120AD-LC (1G, 120km, LC, Tx1490nm)
В наявності

код товару: 280534

Рейтинг

loadMore

Завантажити ще

1 2