Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране

Оптичні модулі SFP+ 10G

Всього товарів: 29

Оптичні модулі SFP+ 10G

Модулі SFP і SFP+ — металеві пристрої невеликого розміру, які виконують функцію перетворення активного мережевого сигналу в оптичний без зниження показників швидкості передачі даних. З одного боку трансивера розміщені порти для підключення центрального пристрою (маршрутизатора або комутатора), а з протилежної — порти для підключення оптичного кабелю або витої пари (рідше). 

Пристрої поділяються на одно- та багатомодові моделі залежно від типу оптоволокна, з яким вони сумісні. Одномодові моделі користуються більшою популярністю, оскільки на відміну від багатомодових, призначені для використання на далекі відстані. Так, одномодові моделі можуть працювати на відстані понад кілометр, в той час як багатомодові здійснюють передачу даних на відстані не більше 550 метрів. 

Дальність передачі даних залежить від типу модуля:

  • SFP працює на максимальній відстані до 120 км;
  • SFP+ — на максимальній відстані до 80 км.

Модулі SFP працюють на швидкості до 1 Гбіт/с, в той час як моделі SFP+  функціонують на швидкості до 10 Гбіт/с. SFP-модулі можна використовувати в інтерфейсах для модулів SFP+, проте як зворотній варіант заміни неможливий. 

Оптичний модуль SFP + 10G

Модуль SFP+ — 10G  трансивер з форм-фактором звичайного SFP. Оптичний модуль SFP+ на 10 Gbit/s є розширеною версією модуля SFP, який забезпечує високі показники швидкості даних до 10гбіт/с, й при цьому залишається найбільш компактним оптичним прийомопередавачем 10G. 

SFP+ трансивери на 10 гігабіт активно використовують для прийому й передачі даних між віддаленими пристроями (маршрутизаторами, комутаторами тощо) під час побудови волоконно-оптичних ліній зв’язку. 

Купити оптичні модулі SFP+ за вигідними цінами можна в інтернет-магазині ROMSAT.
В асортименті представлено широкий асортимент трансиверів 10G SFP+ та інших модулів, які здатні вирішити будь-які ваші задачі. У нас ви знайдете як багатоволоконні 10G SFP+ LR, 10G SFP+ ZR, 10G SFP+ SR, 10G SFP+ ER, так і одноволоконні SFP+ 10G. 

Усі трансивери оснащені функцією DDM (Digital Diagnostic Monitoring), яка дозволяє в онлайн-режимі спостерігати за роботою пристрою та відстежувати основні параметри модуля (вхідна потужність (Rx), вихідна потужність (Tx), температура та ін).

Представлені в магазині модулі SFP+ 10G сумісні з продукцією популярних світових виробників, зокрема D'Link, Huawei, HP, Extreme, Cisco та ін. 

ROMSAT протягом багатьох років залишається найбільшим постачальником телекомунікаційного обладнання відомих брендів в Україну. Компанія пропонує вигідні умови покупки й реалізує товар як вроздріб, так і оптом.

Модуль мідний Ubiquiti 10G Copper Module (SFP+, Metallic, 1 Gbps, 10 Gbps, 100 м) Модуль мідний Ubiquiti 10G Copper Module (SFP+, Metallic, 1 Gbps, 10 Gbps, 100 м)
Код товару: 288082
В наявності
2 558,01грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м)
Код товару: 283115
В наявності
1 439,55грн
Модуль Ubiquiti U Fiber (SFP+, Multi Mode, 10 Gbps) Модуль Ubiquiti U Fiber (SFP+, Multi Mode, 10 Gbps)
Код товару: 288089
В наявності
1 488,63грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D 10G, 40km, LC, Tx 1270nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-40D 10G, 40km, LC, Tx 1270nm
Код товару: 281621
В наявності
1 576,65грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-40D 10G, 40km, LC, Tx 1330nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-40D 10G, 40km, LC, Tx 1330nm
Код товару: 281620
В наявності
1 576,65грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м)
Код товару: 280549
В наявності
822,60грн
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м)
Код товару: 280533
В наявності
514,13грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-10G-LR 10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm Модуль оптичний Optolink SFP+-10G-LR 10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm
Код товару: 281607
В наявності
822,60грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D 10G, 20km, LC, Tx 1330nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-13-20D 10G, 20km, LC, Tx 1330nm
Код товару: 281609
В наявності
1 096,80грн
Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm
Код товару: 281608
В наявності
1 096,80грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
6 580,80грн
Модуль оптичний  SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283042
В наявності
822,60грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283072
В наявності
3 475,49грн
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283040
В наявності
1 085,83грн
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283058
В наявності
904,86грн
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283025
В наявності
1 919,40грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283014
В наявності
3 564,60грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283024
В наявності
1 919,40грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283012
В наявності
1 645,20грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283013
В наявності
3 564,60грн
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283001
В наявності
1 645,20грн
Модуль оптичний  SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm) Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)
Код товару: 280460
В дорозі
514,13грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+, Single Mode, 10 Gbps, 1270/1330, 1330/1270 nm, 10 км Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+, Single Mode, 10 Gbps, 1270/1330, 1330/1270 nm, 10 км
Код товару: 288064
Немає в наявності
6 185,95грн
4.5 27