WiFi маршрутизатори

WiFi маршрутизатори - 6 - romsat.ua
Акція
Wi-Fi Mesh-система Totolink T10 AC1200 (комплект 3 шт.)
В наявності

код товару: 289063

Рейтинг

2 956.80 грн

Маршрутизатори

Маршрутизатори - 6 - romsat.ua
Акція
Контролер точок доступу Edge-core EWS4502 (2x10/100/1000Base-T, 10 лiцензiй AP включено, максимум 500 AP)

Акційна ціна: 5 376.00 грн

В наявності

код товару: 280774

Рейтинг

5 376.00 грн

Абонентські термінали

Абонентські термінали - 6 - romsat.ua
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-E711 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, mini корпус, ZTE
В наявності

код товару: 560311

Рейтинг

672.00 грн

Абонентські термінали - 7 - romsat.ua
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-X613 1 x10/100/1000M TX, WiFi 802.11bgn 300Mbit/s 1 x PON

Акційна ціна: 537.60 грн

В наявності

код товару: 560176

Рейтинг

537.60 грн

Абонентські термінали - 8 - romsat.ua
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-E811 EPON, 1xSC/APC, 1x10/100/1000Base-T,1xRF CATV, 12V DC, ZTE чiпсет
В наявності

код товару: 560274

Рейтинг

672.00 грн

Абонентські термінали - 9 - romsat.ua
Акція
Абонентський термінал Picotel PU-E840 EPON, 1xSC/UPC, 4x10/100/1000Base-T, 12V DC, RTL чiпсет

Акційна ціна: 591.36 грн

В наявності

код товару: 560112

Рейтинг

591.36 грн

Точки доступу

Точки доступу - 6 - romsat.ua
Акція
Точка доступу MikroTik RBSXTsq5HPnD "SXTsq 5" (зовнішня)
В наявності

код товару: 288253

Рейтинг

1 248.84 грн

Точки доступу - 7 - romsat.ua
Акція
Бездротова точка доступу Edge-core ECW7220-L (внутришня, 802.11a/b/g/n/ac, два дiапазони, два радiомодулi 2.4

Акційна ціна: 2 688.00 грн

В наявності

код товару: 280775

Рейтинг

2 688.00 грн

QSFP+ 40G

QSFP+ 40G - 6 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний з кабелем RCI QSFP-DAC-50CM (QSFP, Copper, 0,5м)
В наявності

код товару: 283039

Рейтинг

1 344.00 грн

QSFP+ 40G - 7 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний QSFP-40G-SR (40G, 300m, 2LC)
В наявності

код товару: 283052

Рейтинг

2 685.31 грн

QSFP+ 40G - 8 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний RCI QSFP-40G-LR (40G, 10km, 2LC)
В наявності

код товару: 283036

Рейтинг

11 208.96 грн

SFP 1G

SFP 1G - 6 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний MikroTik S-55DLC80D
В наявності

код товару: 288301

Рейтинг

836.24 грн

SFP 1G - 7 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0280BD (1G, 80km, SC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 283048

Рейтинг

752.64 грн

SFP 1G - 8 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0280AD (1G, 80km, SC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 283047

Рейтинг

752.64 грн

DWDM

DWDM - 6 - romsat.ua
Акція
Модуль оптичний RCI SFP+-DWDM-40-59Ch (10G, 40km, LC, Tx 59Ch)
В наявності

код товару: 283051

Рейтинг

6 453.89 грн

Кабель коаксіальний

Кабель коаксіальний - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель KLM F6TSV-W KLM 305 (сталь обміднена, білий)
В наявності

код товару: 120030

Рейтинг

737.86 грн

Подільники, відгалуджувачі

Подільники, відгалуджувачі - 6 - romsat.ua
Акція
Відгалуджувач RCI WT-424 (24dB, 5-1000MHz)
В наявності

код товару: 800625

Рейтинг

22.31 грн

Подільники, відгалуджувачі - 7 - romsat.ua
Акція
Відгалуджувач RCI WT-422 (22dB, 5-1000MHz)
В наявності

код товару: 800679

Рейтинг

22.31 грн

Подільники, відгалуджувачі - 8 - romsat.ua
Акція
Відгалуджувач RCI WT-420 (20dB, 5-1000MHz)
В наявності

код товару: 800624

Рейтинг

22.31 грн

Подільники, відгалуджувачі - 9 - romsat.ua
Акція
Відгалуджувач RCI WT-418 (18dB, 5-1000MHz)
В наявності

код товару: 800678

Рейтинг

22.31 грн

Подільники, відгалуджувачі - 10 - romsat.ua
Акція
Відгалуджувач RCI WT-416 (16dB, 5-1000MHz)
В наявності

код товару: 800623

Рейтинг

22.31 грн

Сигнальний кабель

Сигнальний кабель - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель RCI Alarm8*0.2FCCA 100м, білий (RCI Alarm cable 8*0.2mm FTP CCA)
В наявності

код товару: 120760

Рейтинг

456.96 грн

Сигнальний кабель - 7 - romsat.ua
Акція
Кабель RCI Alarm2*0.2UBC 100м, білий (RCI Alarm cable 2*0.2mm UTP BC)
В наявності

код товару: 120754

Рейтинг

188.16 грн

Роз'єми, адаптери

Роз'єми, адаптери - 6 - romsat.ua
Акція
Роз'єм Cabelcon 99909474-01 (BNCM-59-CX3 3.9/HEC BNC компресійний)
В наявності

код товару: 110132

Рейтинг

26.88 грн

Кабель Вита пара

Кабель Вита пара - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель KLM FTP 4Pх0.5 PE Cu B 305m (чорний)
В наявності

код товару: 120109

Рейтинг

1 803.65 грн

Аксесуари до Витої пари

Аксесуари до Витої пари - 6 - romsat.ua
Акція
Кліпси RCI 10мм (200 шт. в пачке)
В наявності

код товару: 130135

Рейтинг

45.70 грн

FBT подільники (гільза)

FBT подільники (гільза) - 6 - romsat.ua
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 5/95% - SC/APC

Акційна ціна: 83.33 грн

В наявності

код товару: 580340

Рейтинг

83.33 грн

FBT подільники (гільза) - 7 - romsat.ua
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 15/85% - SC/APC (FBT - 15/85% - SC/APC)

Акційна ціна: 83.33 грн

В наявності

код товару: 580342

Рейтинг

83.33 грн

FBT подільники (гільза) - 8 - romsat.ua
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 20/80% - SC/APC
В наявності

код товару: 580343

Рейтинг

83.33 грн

FBT подільники (гільза) - 9 - romsat.ua
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 25/75% - SC/APC

Акційна ціна: 83.33 грн

В наявності

код товару: 580344

Рейтинг

83.33 грн

FBT подільники (гільза) - 10 - romsat.ua
Акція
Подільник оптичний RCI FBT - 30/70% - SC/APC
В наявності

код товару: 580345

Рейтинг

83.33 грн

PLC подільники (ABS-корпус)

PLC подільники (ABS-корпус) - 6 - romsat.ua
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/APC-0,9 мм-1,0 м (G.657A)
В наявності

код товару: 581349

Рейтинг

107.52 грн

PLC подільники (ABS-корпус) - 7 - romsat.ua
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) (PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.6
В наявності

код товару: 581356

Рейтинг

158.59 грн

PLC подільники (LGX/DIN-корпус)

PLC подільники (LGX/DIN-корпус) - 6 - romsat.ua
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x4-SC/АPC

Акційна ціна: 107.52 грн

В наявності

код товару: 581359

Рейтинг

107.52 грн

PLC подільники (LGX/DIN-корпус) - 7 - romsat.ua
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (LGX) 1x8-SC/АPC

Акційна ціна: 155.90 грн

В наявності

код товару: 581360

Рейтинг

155.90 грн

Монтажна стрічка та інструмент

Монтажна стрічка та інструмент - 6 - romsat.ua
Акція
Скрепа RCI NC20 (201) ((100pcs/pack))

Акційна ціна: 215.04 грн

В наявності

код товару: 580709

Рейтинг

215.04 грн

Монтажна стрічка та інструмент - 7 - romsat.ua
Акція
Скрепа RCI NC10 ( (304) (100pcs/pack))

Акційна ціна: 177.41 грн

В наявності

код товару: 580708

Рейтинг

177.41 грн

Монтажна стрічка та інструмент - 8 - romsat.ua
Акція
Монтажна стрічка RCI F2007 (201) (нерж.сталь (картонна коробка))

Акційна ціна: 456.96 грн

В наявності

код товару: 580705

Рейтинг

456.96 грн

Оптичні бокси

Оптичні бокси - 6 - romsat.ua
Акція
Бокс оптичний RCI FOB-02-12 (06 SC)

Акційна ціна: 94.08 грн

В наявності

код товару: 588991

Рейтинг

94.08 грн

Оптичні бокси - 7 - romsat.ua
Акція
Бокс оптичний RCI FOB-D (12) (внутрішній на 12 зварок, 12 отворів для пігтейлів.)

Акційна ціна: 161.28 грн

В наявності

код товару: 580166

Рейтинг

161.28 грн

Оптичні бокси - 8 - romsat.ua
Акція
Бокс оптичний RCI FOB-02-08 (IP54, зовнішній на 3 кабельних ввода, 8 виводів для FTTH патчкордів)
В наявності

код товару: 588986

Рейтинг

174.72 грн

Оптичні бокси - 9 - romsat.ua
Акція
Бокс оптичний RCI FOB-02-06 (IP54, зовнішній на 1 кабельний ввод, 6 виводів для FTTH патчкордів)
В наявності

код товару: 588987

Рейтинг

99.46 грн

Оптичні бокси - 10 - romsat.ua
Акція
Бокс оптичний RCI FOB-02-02 (IP54, зовнішній на 1 кабельний ввод, 2 виводів для FTTH патчкордів)

Акційна ціна: 67.20 грн

В наявності

код товару: 588989

Рейтинг

67.20 грн

Обладнання CWDM/DWDM

Обладнання CWDM/DWDM - 6 - romsat.ua
Акція
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC
В наявності

код товару: 580973

Рейтинг

1 585.92 грн

Оптичні пачкорди

Оптичні пачкорди - 6 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/APC-3мм, 5м (симплекс)

Акційна ціна: 22.04 грн

В наявності

код товару: 580205

Рейтинг

22.04 грн

Оптичні пачкорди (зовнішні)

Оптичні пачкорди (зовнішні) - 6 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 200м (G657A LSZH)

Акційна ціна: 295.68 грн

В наявності

код товару: 581150

Рейтинг

295.68 грн

Оптичні пачкорди (зовнішні) - 7 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 175м (G657A LSZH)

Акційна ціна: 268.80 грн

В наявності

код товару: 581149

Рейтинг

268.80 грн

Оптичні пачкорди (зовнішні) - 8 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 150м (G657A LSZH)

Акційна ціна: 241.92 грн

В наявності

код товару: 581148

Рейтинг

241.92 грн

Оптичні пачкорди (зовнішні) - 9 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 125м (G657A LSZH)

Акційна ціна: 215.04 грн

В наявності

код товару: 581147

Рейтинг

215.04 грн

Оптичні пачкорди (зовнішні) - 10 - romsat.ua
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 100м (G657A LSZH)

Акційна ціна: 188.16 грн

В наявності

код товару: 581146

Рейтинг

188.16 грн

Вимірювальне обладнання оптичних мереж

Вимірювальне обладнання оптичних мереж - 6 - romsat.ua
Акція
Рефлектометр оптичний Grandway FHO5000-T40F-PM-TS-FM (1310/1550/1625) (динамічний діапазон 40/38/38 дБ, 1310/1
В наявності

код товару: 590533

Рейтинг

80 640.00 грн

Вимірювальне обладнання оптичних мереж - 7 - romsat.ua
Акція
Ідентифікатор оптичного волокна Optolink KFI-35

Акційна ціна: 3 763.20 грн

В наявності

код товару: 590558

Рейтинг

3 763.20 грн

Інструменти та аксесуари

Інструменти та аксесуари - 6 - romsat.ua
Акція
Інструмент Miller RBT (для продольного розкриття оболонки оптичних кабелів)

Акційна ціна: 3 360.00 грн

В наявності

код товару: 530024

Рейтинг

3 360.00 грн

Інструменти та аксесуари - 7 - romsat.ua
Акція
Інструмент Miller ACS (для поздовжнього різання зовнішньої оболонки броньованого кабелю)

Акційна ціна: 3 628.80 грн

В наявності

код товару: 530077

Рейтинг

3 628.80 грн

Інструменти та аксесуари - 8 - romsat.ua
Акція
Ножиці Miller KS-1 (для різання кевларових ниток)

Акційна ціна: 403.20 грн

В наявності

код товару: 530074

Рейтинг

403.20 грн

Інструменти та аксесуари - 9 - romsat.ua
Акція
Стрипер Miller 821 (для різання і зачистки дроту діаметром від 0.4 до 1.3мм)

Акційна ціна: 322.56 грн

В наявності

код товару: 530073

Рейтинг

322.56 грн

Інструменти та аксесуари - 10 - romsat.ua
Акція
Стрипер Miller 721 (для відкусування та зняття захисних оболонок з дроту)

Акційна ціна: 322.56 грн

В наявності

код товару: 530064

Рейтинг

322.56 грн

З тросом

З тросом - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-012E9/125/Flex (1,5 кН)
В наявності

код товару: 520322

Рейтинг

8.33 грн

З тросом - 7 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-004E9/125/Flex (1,5 кН)
В наявності

код товару: 520314

Рейтинг

5.64 грн

З тросом - 8 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-008E9/125/Flex (1,5 кН)
В наявності

код товару: 520318

Рейтинг

6.45 грн

З тросом - 9 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-012 E9/125/Flex (1,5 кН)
В наявності

код товару: 520337

Рейтинг

8.33 грн

З тросом - 10 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-008 E9/125/Flex (1,5 кН)
В наявності

код товару: 520329

Рейтинг

6.45 грн

FTTH кабель

FTTH кабель - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI FTTH-001-SM-Pro, 1000 м

Акційна ціна: 1 128.96 грн

В наявності

код товару: 520729

Рейтинг

1 128.96 грн

FTTH кабель - 7 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI FTTH-001-SM-MW, 2000 м (несучий сталевий дріт)

Акційна ціна: 3 225.60 грн

В наявності

код товару: 520740

Рейтинг

3 225.60 грн

FTTH кабель - 8 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI FTTH-002-SM, 1000 м

Акційна ціна: 1 344.00 грн

В наявності

код товару: 520736

Рейтинг

1 344.00 грн

FTTH кабель - 9 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI FTTH-001-SM, 1000 м

Акційна ціна: 940.80 грн

В наявності

код товару: 520733

Рейтинг

940.80 грн

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP)

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP) - 6 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI Indoor 1F G.657A 2.8 mm, LSZH, white (SIMPLEX)
В наявності

код товару: 581300

Рейтинг

2.42 грн

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP) - 7 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI Indoor 2F G.657A 2.8 mm, LSZH, white (SIMPLEX)
В наявності

код товару: 581301

Рейтинг

2.96 грн

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP) - 8 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI R-096-DS-F06 (16x6F) WH LSZH G.657A
В наявності

код товару: 581319

Рейтинг

63.17 грн

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP) - 9 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI R-064-DS-F04 (16x4F) WH LSZH G.657A
В наявності

код товару: 581318

Рейтинг

47.85 грн

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP) - 10 - romsat.ua
Акція
Кабель оптичний RCI R-024-DS-F12WH
В наявності

код товару: 520532

Рейтинг

20.97 грн

Аксесуари

Аксесуари - 6 - romsat.ua
Акція
Об'єктив Fujinon YV2.6Х3С-SA2(L) (1/3", f=3-8 мм, F1.4-T361, O6 х 4,8 x 3,6 мм CS, DC автоіріс)
В наявності

код товару: 701127

Рейтинг

403.20 грн

Аксесуари - 7 - romsat.ua
Акція
Об'єктив Fujinon YV3.3X15SA-SA2(L) (3 Megapixel, f=15-50 мм, F1.5-T360, Ø37,5 х 85,5 x 28,5 мм CS, DC автоирис
В наявності

код товару: 701479

Рейтинг

1 209.60 грн

Аксесуари - 8 - romsat.ua
Акція
Об'єктив Fujinon YV10x5B-2 (1/3", f=5-50 мм, F1.3-C, Ø40,5 х 63,1 x 29,5 мм CS)
В наявності

код товару: 700845

Рейтинг

403.20 грн

Аксесуари - 9 - romsat.ua
Акція
Об'єктив Fujinon DV10X7B-SA2(L) (1/2", 1/3", 1/4", f=7-70 мм, F1.8-T360, O55 х 26,6 x 63 мм CS, DC автоіріс)
В наявності

код товару: 701128

Рейтинг

806.40 грн

Аксесуари - 10 - romsat.ua
Акція
Об'єктив UNV LENS-YM0860D-3M-NB (3MP 8-60 мм)
В наявності

код товару: 701990

Рейтинг

2 217.60 грн

Відеокамери

Відеокамери - 6 - romsat.ua
Акція
Корпусна камера BOSCH LTC0455/11 ("день-ніч", 1/3", 540ТВЛ, 0,3Лк/F1.2(в кольоровом реж.), 0,03лк/F1.2 (в ч/б
В наявності

код товару: 700958

Рейтинг

268.80 грн

Відеокамери - 7 - romsat.ua
Акція
Відеокамера RCI RSW55A-36IR (AHD 720p)

Акційна ціна: 134.40 грн

В наявності

код товару: 710351

Рейтинг

134.40 грн

Відеокамери - 8 - romsat.ua
Акція
Відеокамера RCI RSW55AV-36IR (AHD 720p)

Акційна ціна: 134.40 грн

В наявності

код товару: 710009

Рейтинг

134.40 грн

Відеокамери - 9 - romsat.ua
Акція
Відеокамера RCI RABW720OV-36IR (AHD 720p)

Акційна ціна: 134.40 грн

В наявності

код товару: 701567

Рейтинг

134.40 грн

DVR Відеореєстратори

DVR Відеореєстратори - 6 - romsat.ua
Акція
Відеореєстратор BOSCH DHR-751-16A2 (DIVAR XF 16-кан. регістратор, 1IP, запис на 2TB)
В наявності

код товару: 710116

Рейтинг

4 032.00 грн

NVR Відеореєстратори

NVR Відеореєстратори - 6 - romsat.ua
Акція
IP-відеореєстратор RCI RN3032 (32 канали)
В наявності

код товару: 711609

Рейтинг

1 612.80 грн

IP Відеокамери

IP Відеокамери - 6 - romsat.ua
Акція
ІР камера Hanwha Techwin (Wisenet) QNO-6030RP
В наявності

код товару: 702308

Рейтинг

2 688.00 грн

IP Відеокамери - 7 - romsat.ua
Акція
Відеокамера UNV IPC814SR-DVPF16 Prime SD карта

Акційна ціна: 4 952.64 грн

В наявності

код товару: 701888

Рейтинг

4 952.64 грн

Корпусні

Корпусні - 6 - romsat.ua
Акція
Двунаправлений звуковий прожектор BOSCH LP1-BC10E (10 Вт)
В наявності

код товару: 730903

Рейтинг

3 790.08 грн

Передавачі оптичні

Передавачі оптичні - 6 - romsat.ua
Акція
Передавач оптичний RCI OT3131C-SA-ND (DFB 1310 нм, 19", 1U, 870 МГц, SC/APC, 31 мВт (14,9 дБм ), лазер Ortel,
В наявності

код товару: 560399

Рейтинг

21 477.12 грн

Блоки живлення

Блоки живлення - 6 - romsat.ua
Акція
Блок живлення RCI PSU108-1U (10A, 12VDC, 8 виходів, в рековому 1U металевому корпусі 483*250*44 мм.)
В наявності

код товару: 711511

Рейтинг

994.56 грн

Телетюнери

Телетюнери - 6 - romsat.ua
Акція
IP приставка Motorola VIP1910 (MPEG 2/4, HDTV б/у)
В наявності

код товару: 360212

Рейтинг

268.80 грн

Телетюнери - 7 - romsat.ua
Акція
IP приставка Motorola VIP1910 (MPEG 2/4, HDTV)
В наявності

код товару: 360201

Рейтинг

268.80 грн

Телетюнери - 8 - romsat.ua
Акція
IP приставка AMINO AmiNET-124 (з підтримкою MPEG-4 AVC/H.264)
В наявності

код товару: 350124

Рейтинг

268.80 грн