img
0
Обране

Відеоспостереження та системи відеоспостереження

Жоден бізнес не застрахований від атаки зловмисників. Якщо ви хочете швидко вирішувати кримінальні випадки, попередити різні конфліктні ситуації всередині колективу, а також контролювати дотримання дисципліни співробітниками, що особливо важливо для режимних установ, тоді вам просто необхідно встановити систему безпеки та відеоспостереження.

Як правильно вибрати охоронне відеоспостереження

Існує велике різноманіття обладнання для відеоспостереження, з різними характеристиками. Одні камери використовуються при встановленні системи спостереження для офісу або ТЦ, інші – для дому, треті – на величезній парковці або на будь-якої великій території. Тому перед тим, як купити охоронне відеоспостереження в Україні, необхідно визначитися з власними потребами та запитами.

Наприклад, до камер для вуличного спостереження висуваються такі вимоги як вандалозахищеність, вологозахищеність і стійкість до різних температур, функція розпізнавання номерних знаків тощо, в той час як вимоги до камер внутрішнього спостереження – висока роздільна здатність зображення, підтримка запису звуку, безпечне зберігання даних.

Ключові характеристики, на які варто звернути увагу під час вибору камери:

  • сфера застосування – вулична, для приміщень, для дому;
  • вид камери – аналогова, цифрова (IP-камера);
  • конструкція – корпусні, поворотна, купольна, прихована;
  • дозвіл відео;
  • дальність передачі сигналу;
  • який функціонал є, і наскільки він сучасний;
  • простота встановлення.

Неможливо розібратися в складних характеристиках обладнання для відеоспостереження, не орієнтуючись в ньому. Тому рекомендуємо в такому випадку заощадити час і звернутися за допомогою до експерта.

Від чого залежить ціна на відеоспостереження

На що орієнтуватися, якщо потрібно купити відеоспостереження в Києві? Вартість камер залежить від безлічі факторів, зокрема, від їх призначення та відповідних йому характеристик, наявності сучасного високотехнологічного функціоналу.

Ось основні чинники, які впливають на ціну:

  • стандарт передачі сигналу;
  • тип об'єктива;
  • додаткові функції.

Менш просунуті аналогові камери коштують дешевше, ніж цифрові з віддаленим доступом, камери з монофокальним об'єктивом дешевші за варіофокальні, які дозволяють варіювати кут огляду та чіткість зображення в кадрі, поворотні пристрої коштують дорожче, ніж нерухомі корпусні, а наявність додаткових функцій завжди підвищує вартість камери. Однак безпека – не те питання, в якому варто економити. Під час встановлення системи спостереження завжди варто вибирати найбільш функціональні та сучасні камери, що максимально відповідають вашим запитам.

Де купити відеоспостереження в Києві та Україні

Компанія Ромсат – постачальник телекомунікаційного та мережевого устаткування кращих світових виробників, і пропонує оптові ціни на спостереження та експертну допомогу у виборі обладнання.

У нас ви знайдете все для відеоспостереження: широкий асортимент камер безпеки, відеореєстраторів та іншого обладнання. Якщо ви хочете замовити установку системи спостереження, зверніться до нашого менеджера, який допоможе вам з вибором устаткування та встановленням професійного відеоспостереження на будь-якому об'єкті.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати систему відеоспостереження?

Для цього необхідно вивчити ключові характеристики камер і співвіднести їх із вашими потребами та закладеним бюджетом. Ромсат надасть експертну допомогу в підборі аналогового й мережевого відеоспостереження, звертайтеся!

☝ Де купити відеоспостереження в Києві оптом?

Все для відеоспостереження за оптовими цінами ви можете придбати в компанії Ромсат, з доставкою по всій Україні!

✔️ Скільки коштує система відеоспостереження?

Ціна на відеоспостереження залежить від величини та особливостей об'єкта спостереження, характеристик обладнання, а також складності монтажу. Зверніться за допомогою до експертів, щоб підібрати оптимальний варіант.