img
0
Обране

PLC подільники (ABS-корпус)

Всього товарів: 11

Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/APC-0,9 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/APC-0,9 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581349
В наявності
161.80грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x16-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x16-SC/UPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581371
В наявності
469.30грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC (ABS) 1x8-SC/АPC-2,0 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581356
В дорозі
238.70грн
Акція
Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/UPC-0,9 мм-1,0 м (G.657A) Оптичний подільник Optolink PLC 1x2-SC/UPC-0,9 мм-1,0 м (G.657A)
Код товару: 581348
Немає в наявності
4.6 43