img
0
Обране

Гучномовці

Гучномовці - 6 - romsat.ua Рупорні гучномовці (Кількість товарів: 24)
Гучномовці - 6 - romsat.ua Стельові гучномовці (Кількість товарів: 42)
Гучномовці - 6 - romsat.ua Акустичні прожектори (Кількість товарів: 19)
Гучномовці - 6 - romsat.ua Сабвуфери (Кількість товарів: 6)
Гучномовці - 6 - romsat.ua Корпусні гучномовці (Кількість товарів: 81)

Гучномовці

Трансляційні гучномовці – кінцевий елемент будь-якої системи оповіщення та озвучування. Вони допомагають ефективно посилювати та поширювати в просторі звук з певного джерела. У різних системах і умовах використання застосовуються різні види таких пристроїв.

Що таке гучномовець?

Гучномовець – це пристрій, який голосно відтворює звукові сигнали, поширюючи в навколишньому середовищі звукові хвилі, утворені з електричних сигналів. Залежно від якості та параметрів пристрою, а також від якості та важливості інформації, може вирішувати найрізноманітніші завдання, від реклами послуги та товару до оповіщення людей про ті чи інші події державного значення.

Конструкційно він складається з однієї або декількох головок випромінювання, акустичного оформлення і, за необхідності, трансформаторів, фільтрів та регуляторів потужності. Існують односмугові та багатосмугові гучномовці. Різниця між ними полягає в тому, що головки односмугових налаштовані на один частотний діапазон, а багаточастотних – на два та більше.

Як вибрати гучномовець?

Під час вибору гучномовця потрібно звертати увагу в першу чергу на потужність, при якій він видає звук 94 дБ на відстані 1 м в частотному діапазоні 100-8000 Гц. До інших важливих характеристик гучномовців, які варто враховувати, відносяться: електричний опір, частотна характеристика, чутливість пристрою, максимальний і мінімальний звуковий тиск, ККД гучномовця, резонансна частота головки.

Необхідна кількість гучномовців обумовлюється площею будівлі або тією його частиною, де буде знаходитися аудиторія, а також геометричними особливостями будівлі.

Які бувають типи гучномовців?

Існують різні класифікації гучномовців: за способом встановлення, за місцем встановлення, за динамічним діапазоном і способом перетворення сигналу. Основною можна вважати класифікацію гучномовців за функціональністю. Перерахуємо види пристроїв:

  • акустичні системи – пристрої з високими характеристиками відтворення звуку, використовуються в побутовій і професійній радіоапаратурі;
  • абонентські гучномовці – відтворюють передачу низькочастотного каналу мережі дротового мовлення;
  • концертні професійні гучномовці – мають високу якість передачі звуку одночасно з великою гучністю;
  • лінійні масиви – акустичні системи, які складаються з безлічі гучномовців, розташованих вертикально;
  • вуличні гучномовці для реклами – відрізняються великою потужністю, часто виконується у вигляді рупора;
  • гучномовці для систем оповіщення та управління евакуацією – характеризуються високою якістю передачі мови. Такі пристрої додатково діляться на настінні, стельові та панельні гучномовці за способом встановлення.

Де купити гучномовець в Києві і Україні?

Компанія Ромсат – постачальник телекомунікаційного та мережевого устаткування від кращих виробників, які давно заслужили довіру споживачів. У нашому інтернет-магазині ви можете купити високоякісні гучномовці оптом за вигідною ціною з доставкою по Києву та всій Україні.

Щоб дізнатися вартість обладнання, яке хочете замовити, та умови співпраці з нами, звертайтеся до нашого менеджера. Вам нададуть експертну консультацію і підберуть гучномовець відповідно до ваших потреб і бюджету.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати гучномовець?

Під час вибору гучномовця потрібно звертати увагу насамперед на його потужність, чутливість, а також інші технічні характеристики. Для експертної консультації зверніться до менеджера!

☝ Де купити гучномовець оптом в Києві?

Ви можете купити трансляційні гучномовці виробництва найкращих світових брендів за оптовими цінами в Києві в компанії Ромсат. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує гучномовець?

Вартість гучномовця залежить від його типу, функціональності і потужності, а також від репутації бренду. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!