img
0
Обране

Оптичний кабель

Оптичний кабель - 6 - romsat.ua Для підземної прокладки (Кількість товарів: 21)
Оптичний кабель - 6 - romsat.ua Діелектричний самонесучий ADSS (Кількість товарів: 47)
Оптичний кабель - 6 - romsat.ua З тросом (Кількість товарів: 6)
Оптичний кабель - 6 - romsat.ua FTTH кабель (Кількість товарів: 23)

Оптичний кабель

Що таке оптоволоконний кабель (оптоволокно, кабель оптичний)? Це кабель, де складовим є волоконні світлодіоди, за допомогою якого передаються оптичні сигнали в лініях зв'язку.

Коли стоїть вибір, одномодовое оптоволокно або ж багатомодове оптоволокно – пропонується перелік рекомендацій щодо вибору типу. Радимо вибирати:

 • одномодовое оптоволокно, де швидкість передачі даних понад 10 Гбіт/с. Відстань при цьому значення не має. Актуальним воно буде для десятигігабітних додатків, а також в умовах, коли відстань більше 550 метрів.

 • при відстані менше ніж в 550 метрів і для десятигігабітних додатків призначене багатомодове волокно.

Існує й цифровий оптичний кабель. Він призначений для передачі звуку з проєктора, телевізора або іншого пристрою, який має роз'єм Optical на пристрої для виведення звуку, що має такий же роз'єм.

Оптоволоконний кабель – це конструкція, що включає в себе один або ж кілька ізольованих один від одного оптичних волокон, укладених в оболонку. Він може містити силові елементи, екран та інші конструктивні елементи. Також він є фізичною провідником, що складається з певної кількості оптичних волокон. Використовується оптоволокно для передачі світлового потоку.

Види волоконно-оптичного кабелю

Оптоволокно буває різним як за конструкцією, так і за призначенням. Ми продаємо оптичні кабелі від двох виробників:

 • CommScope;

 • RCI.

Конструктивно кабелі розрізняються:

 1. Типом волокон;

 2. Матеріалом для захисту від вологи;

 3. Величиною розтягування;

 4. Температурним режимом експлуатації;

 5. Рівнем вогнезахисту.

На сьогоднішній день альтернатив волоконно-оптичному кабелю (optic fiber cable) практично немає. Інтернет-провайдери давно оцінили перспективи цієї технології та вже встигли обзавестися потужними оптоволоконними мережами. Волоконно-оптичні мережі стали найбільш швидким і надійним напрямком в телекомунікаційній галузі. Щорічно оператори монтують багатотисячні мережі ВОЛЗ, поєднуючи найвіддаленіші куточки нашої країни оптоволокном. Прокладають їх трьома способами:

 1. По повітрю (ЛЕП, інші опори);

 2. Під землею (канали каналізації, кабельні канали та дренажі);

 3. Під водою. При цьому важливо, щоб оптичний кабель мав високу якість – від цього залежить робота всієї лінії зв'язку.

Чому оптичний кабель став таким популярним? Колишній лідер телекомунікаційних кабелів – коаксіал – відійшов на третій план, поступившись позиціями витій парі та оптоволокну. Великий внесок у розвиток ВОЛЗ зробила технологія пасивних оптичних мереж PON (passive optical network). Завдяки її економічній складової оператори змогли істотно розширити свої мережі. На тлі сімейства технологій PON (APON, BPON, EPON, GEPON, GPON) активно виділяється GPON за рахунок своїх особливостей: більшої швидкості, синхронного формату кадру, інтеграції з технологіями ATM і TDM, а також завдяки постійному активному розвитку. Виходить, що популярність оптики обумовлена ​​високою швидкістю Інтернету, досить об'ємним каналом і надійністю, помноженою на велику кількість багатоквартирних будинків.

В Україні в порівнянні з минулими роками ціна на оптичний кабель істотно знизилася, це зробило оптоволокно більш доступним. Якщо раніше його могли дозволити собі лише великі провайдери, то сьогодні замовити оптичний кабель може практично кожен. Оптоволокно RCI високої якості за доступною ціною постійно в наявності на нашому складі. Бренд RCI більше 10 років використовується для монтажу ВОЛЗ, побудови, ремонту та експлуатації оптичних мереж.

Для розрахунку та монтажу оптоволокна, щоб уникнути помилок, потрібні спеціальні знання та навички, саме тому продаж оптичного та оптоволоконного кабелю здійснюється нашими фахівцями, які грамотно проконсультують і допоможуть зробити правильний вибір. Детальна інформація та опис – ще один плюс, завдяки якому покупець може не виходячи з дому зробити покупку в телефонному режимі. Увага до кожного клієнта – важливий пункт, завдяки якому здійснюється продаж оптичного та оптоволоконного кабелю.

Оптичне волокно купити можна на нашому сайті. Пропонуємо кращий вибір, також у нас найкраща ціна на оптичне волокно в Києві та в Україні.