Про компанію

Компанія РОМСАТ спеціалізується на багатопрофільній проектній дистрибуції телекомунікаційного та телевізійного обладнання від провідних світових брендів на території України, а також Грузії та Болгарії. Своїм Клієнтам ми пропонуємо найсучасніші комплексні рішення світового рівня з використанням найперспективніших розробок та досліджень у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій. Переглянути буклет про компанію (.pdf, 5.8Mb).

Становлення РОМСАТ
Компанія була заснована у 1994 році. За двадцять років нам вдалося пройти тернистий шлях від невеликого колективу однодумців до команди професіоналів зі штатом понад 150 осіб, одного з лідерів ринку телекомунікаційних технологій в Україні. Спираючись на накопичений досвід та професіоналізм нашої команди, пропозиція компанії охоплює повний спектр послуг для реалізації проектів будь-якого масштабу та рівня складності — від розробки проектів «з нуля» до навчання персоналу Замовника та після гарантійного обслуговування обладнання.

Говерла 2014 | romsat.ua

Команда РОМСАТ після сходження на в. Говерла на честь 20-річчя компанії

Наші переваги
Безумовно, значною перевагою для клієнтів стане регіональна присутність нашої компанії.
Мережа регіональних сервісних і технічних центрів РОМСАТ у обласних містах сприятиме більш тісній та органічній інтеграції наших фахівців у проект Замовника у будь-якому місті нашої країни.

Спираючись на досвід професійної команди та розгалужену дилерську мережу, сервісне обслуговування та технічну підтримку, ми пропонуємо:

- Обладнання для телебачення
- Телекомунікаційне обладнання
- Системи безпеки
- Системи озвучування
- Кабельну продукцію
- Вимірювальну техніку
- Споживчу електроніку
- Інфраструктурні рішення.

РОМСАТ — компанія з великими можливостями. Наша багатопрофільність спирається на широкий товарний асортимент та високотехнологічну базу. Ми пропонуємо комплексний підхід для кожного клієнта, що дозволяє Вам отримати економічні переваги.