img
0
Обране

Магазин мережевого обладнання для дому та офісу

Для побудови локальної мережі будь-якого типу та складності, окрім інтернет-кабелю, потрібне відповідне мережеве телекомунікаційне обладнання – елементи, необхідні для створення, модернізації, використання комп'ютерної інфраструктури.

Мережеве обладнання – це спеціальні компоненти, які допомагають рівномірно розподілити сигнал на кілька пристроїв, передавати пакети в режимі реального часу.

Устаткування для Інтернету (локальної мережі) буває таких видів:

 • активне, яке споживає електричну енергію, самостійно приймає, перетворює, перерозподіляє радіосигнал.

 • пасивне, яке не потребує джерел живлення, розеток, електроенергії, а також організовує функціонування інших ділянок вузлів.

Дротове мережеве обладнання пересилає інформацію за допомогою оптоволоконного кабелю, поєднуючи певну кількість комп'ютерів, принтерів, сканерів, розподільників разом. Бездротове відправляє дані по радіоканалах зв'язку. Головна умова – наявність підтримки Wi-Fi технології у другого гаджета: ноутбука, смартфона, ПК. Функціонує незалежно від планування будівлі, маршрутів кабельної прокладки, розташування пристроїв.

Активне мережеве обладнання

Активне комп'ютерне мережеве обладнання підрозділяється на:

 1. Медіаконвертери – двопортові прилади, які беруть участь в перетворенні середовища передачі інформації.

 2. Маршрутизатори (роутери) – мережеве обладнання, купити яке можна для квартири, невеликого офісу, великої компанії. Об'єднує групи ЛВС, фільтрує вхідний трафік, розбиває IP-адреси.

 3. Комутатори (світчі), які з'єднують декілька вузлів в одному сегменті, мають від 4 до 32 портів.

 4. Оптичні модулі (трансивери) – пристрої, що застосовуються в якості перетворювача інтерфейсу трансляції пакетів. 

 5. Точки доступу – базові станції, що надають Wi-Fi доступ до інфраструктури або створюють новий.

 6. Адаптери (плати) – пристрої, що встановлюються в ПК і під'єднуються до ЛВС.

 7. Антени, що розширюють частотний діапазон, підсилюють прийом радіосигналу, частоту.

 8. Повторювачі (репітери), які збільшують довжину сегмента сітки завдяки сигнальному повторенню.

Відео про активне мережеве обладнання


Пасивне мережеве обладнання

Мережеве комутаційне обладнання необхідно власникам приватних установ, торгових центрів, готелів, кафетеріїв, заводів, банків, різних виробництв.

Мережеве телекомунікаційне обладнання пасивного типу включає:

 • коаксіальні, силові, телефонні кабелі, виту пару, оптику;

 • патч-панелі;

 • траси, короба, канали, лотки;

 • патч-корди; 

 • конектори (RJ11, RJ45, RG58, GG45);

 • монтажні шафи;

 • стійки.

Купити телекомунікаційне обладнання описаної різновиди рекомендується додатково до активних елементів. Воно спрощує монтаж, прокладання кабельних систем.

Купити мережеве обладнання

В інтернет-магазині РОМСАТ ви знайдете найширший асортимент надійного промислового мережевого обладнання перевірених виробників і постачальників, по гарантії і з найкращими цінами в сегменті B2B. Ми займаємося продажем мережевих товарів, необхідних для організації роботи інформаційної інфраструктури офісів, підприємств, заводів, банків, готелів та інших великих об'єктів. Регулярно здійснюємо поставки мережевого обладнання локальних обчислювальних мереж для офісу, систем для відеоспостереження, а також широкого спектру комплектуючих, стежимо за якістю продукції та гарантуємо відмінний сервіс та високу швидкість роботи.

Кращі виробники та постачальники

На ціну впливає функціональність приладів, популярність марки, наявність розширених робочих особливостей, матеріал і габарити. Важливим кроком перед купівлею стане консультація досвідченого фахівця, що допоможе підібрати потрібні моделі.

B2B інтернет-магазин РОМСАТ – це доступне професійне мережеве обладнання в Києві та інших містах України: Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати мережеве обладнання?

Щоб правильно вибрати мережеве обладнання, необхідно визначити завдання, які воно буде вирішувати, який функціонал потрібен, і закласти бюджет. Звертайтеся до наших менеджерів по допомогу в підборі мережевого обладнання для будь-яких об'єктів!

☝ Де купити мережеве обладнання оптом в Києві?

Ви можете купити комп'ютерне мережеве обладнання в Києві за оптовими цінами в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого обладнання найкращих світових виробників. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує мережеве обладнання?

Вартість мережевого обладнання залежить від функціональності пристроїв, статусу бренду, наявності додаткових функцій, матеріалу та розмірів. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!