img
0
Обране

Роутери Ubiquiti

Всього товарів: 2

Роутери Ubiquiti

Домашній роутер не завжди може забезпечити якісний і безперебійний Wi-Fi у великій квартирі, котеджі або офісі. Особливо якщо стіни приміщення товсті. Для таких випадків слід купувати потужний маршрутизатор, наприклад, виробництва американської компанії Ubiquiti.

Особливості роутера Ubiquiti

Маршрутизатори Ubiquiti відомі своєю високою якістю та вигідною ціною порівняно з роутерами з такими ж параметрами.

Окрім того, до переваг роутерів Ubiquiti варто віднести те, що вони:

  • ефективно керують трафіком;
  • одночасно передають декілька потоків даних;
  • істотно зменшують навантаження мережі.

Компанія Ubiquiti надає широкий спектр рішень за необхідності створити потужний Wi-Fi. В асортименті компанії представлені різні моделі – від простіших до повноцінних Wi-Fi-систем з можливістю змінювати конфігурації та масштабування.

Від чого залежить ціна на роутер Ubiquiti

Вартість Wi-Fi маршрутизатора Ubiquiti залежить від моделі та її технічних характеристик. Більш потужні пристрої з багатьма портами, наявністю вбудованих антен і кращими параметрами коштуватимуть дорожче.

Але щоб не переплачувати, відразу визначтеся, на яку квадратуру вам потрібно забезпечити мережу Wi-Fi, яка кількість портів має бути передбачена в роутері та якими іншими особливостями він повинен володіти. Якщо ви не розбираєтеся в технічних параметрах, ви можете звернутися до консультанта.

Де купити роутер Ubiquiti в Києві

Придбати маршрутизатор виробництва компанії Ubiquiti можна на сайті ROMSAT. Тут ви можете вибрати роутер Ubiquiti за різними технічними параметрами. Ви можете придбати пристрій як в роздріб, так і гуртом. Якщо під час вибору роутера у вас виникають питання – наші консультанти з радістю вам допоможуть.

ROMSAT – українська компанія, яка вже майже 30 років спеціалізується на комплексних постачаннях обладнання систем телебачення і зв'язку з різних країн.


Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Ubiquiti UniFi Dream Machine UDM Wi-Fi маршрутизатор (роутер) Ubiquiti UniFi Dream Machine UDM
Код товару: 288072
Немає в наявності
4.9 36