img
0
Обране

Точки доступу

Всього товарів: 88

Бездротові точки доступу Wi-Fi

Доступ до Інтернету став невід’ємною частиною сучасного життя. Вдома й на роботі, в транспорті та на відпочинку, вдень і вночі – він має бути завжди під рукою.

  Багато хто помиляються, вважаючи роутер і точку доступу одним пристроєм. Розглянемо їхні відмінності:
 • Wi-Fi роутер – прилад, який маршрутизує трафік між різними сегментами мережі, допомагаючи організувати мережеве оточення. Користувач на свій розсуд може додавати пристрої без обмежень.
 • Що таке Wi-Fi точка доступу? Wireless Access Point або WAP – центральний пристрій мережі, який використовується з метою бездротового під’єднання до існуючої мережі або ж створення нової. Тут мова йде не про маршрутизацію, а про комутацію пакетів з метою подальшої передачі даних із дротової ділянки мережі в бездротову.

Плутанина між ними виникла тоді, коли в роутерах з’явилися передавачі сигналу Wi-Fi, що дозволило поєднати функціонал одразу двох приладів, у подальшому створюючи все нові модифікації. Різниця між роутером і точкою доступу не означає, що не можна об’єднувати їхні зусилля, у такому випадку знадобляться порти для проводового підключення точки доступу до роутера, WAP розширює зону покриття Wi-Fi.
Застосування бездротових точок доступу означає згоду з тією умовою, що остаточне рішення про приєднання нових пристроїв залишається за інтернет-провайдером.
Підсумовуючи, вай фай точка доступу та роутер мають деякі відмінності:

 1. Роутер – це та ж WAP, доповнена функцією маршрутизації. Бездротова точка доступу як роутер не може використовуватися, а ось роутер може працювати як WAP.
 2. Найчастіше роутер експлуатується всередині приміщень, у той час як WAP бувають для різних потреб.
 3. Wireless Access Point прозоро транслює трафік – без проблем можна дізнатися IP-адресу кінцевого пристрою.
 4. Орієнтиром служить наявність LAN-портів: на WAP він зазвичай один (Інтернет по кабелю не роздається), а на роутерах їх декілька.

Для чого потрібна точка доступу вай-фай

Найчастіше вона використовується з метою забезпечення зв’язку мобільних пристроїв (а також планшетів, ноутбуків, принтерів) зі стаціонарною локальною мережею. Wi-Fi точка доступу для дому та офісу – оптимальний вибір. У декількох невеликих приміщеннях достатньо використовувати всього одну WAP, це гарантуватиме стабільний прийом Wi-Fi сигналу.
Бездротове покриття в будинку – це, перш за все, про мобільність і високу швидкість передачі даних. В наш час Інтернет вважається благом першої необхідності, суспільство вимагає доступу до нього усюди, куди ступає людина. Тому великою популярністю користуються також вуличні точки доступу в публічних місцях: у аеропортах та на вокзалах, в парках і на площах. Персональна (переносна) точка доступу забезпечує бездротовий доступ до Інтернету всюди, де він знадобиться – в машині, на природі тощо. Портативна точка доступу дарує комфорт і свободу пересування.

Які існують популярні функції точки доступу

 • FTP-сервер забезпечує зберігання різних файлів на флешці або жорсткому диску.
 • Вбудований принт-сервер дозволить створити мережевий принтер для безлічі користувачів.
 • За допомогою спільної IP-адреси до мережі підключаються різноманітні пристроїв.

Як працює точка доступу для Wi-Fi

Точка доступу для роздачі Інтернету не видає IP, не під’єднується до провайдера, немає вбудованого брандмауера. Вона отримує інтернет-сигнал від роутера або модема, а потім роздає його по Wi-Fi.

  Режим роботи Wi-Fi точки доступу буває декількох видів:
 1. Бездротовий клієнт. У такому режимі з’єднуються дротові пристрої із бездротовою мережею. Наприклад, коли у вас є дротовий пристрій із портом Ethernet без можливості Wi-Fi зв'язку.
 2. Міст. Тут Wireless Access Point виступає сполучною ланкою для віддалених сегментів мережі.
 3. Ретранслятор. Дозволяє розширити зону бездротової мережі та посилити якість сигналу. Що краще – універсальний репітер або точка доступу? У репітера можливості обмежені розширенням покриття вже наявної WAP, а у WAP це всього лише одна з функцій.
 4. Власне Wireless Access Point. Дозволяє під’єднатися до бездротової мережі з будь-якого пристрою з вбудованим Wi-Fi-адаптером.

Діапазони 2,4 і 5 ГГц вважаються стандартними, хоча універсальною частотою можна назвати тільки 2,4 ГГц – її підтримують практично всі пристрої. А ось частоту 5 ГГц розпізнають лише топові моделі нового покоління, що дозволить їм працювати на більшій швидкості. Майбутнє наближається: розробляються частоти 11, 24 і 60 ГГц, деякі провідні виробники (MikroTik, Ubiquiti) вже випускають Wi-Fi обладнання, що працює на цих частотах. Оскільки Wi-Fi-технології стрімко розвиваються, стандарти передачі даних постійно вдосконалюються.

Вибір кращої моделі точки доступу починається з того, що ви визначаєтесь з призначенням пристрою, перед покупкою також обов’язково слід проаналізувати технічні характеристики Wi-Fi точок доступу. Ціна на Wi-Fi точку доступу залежить від безлічі факторів: потужності вихідного сигналу, швидкості передачі інформації, підтримуваних стандартів і частот, кількості та типу антен. Купити точку доступу Wi-Fi нескладно – вибір величезний, на будь-який смак і бюджет.

Точка доступу (зовнішня) MikroTik LtAP LTE6 kit (MT7621A 880 MHz, RAM 128 MB, flash 16 MB) Точка доступу (зовнішня) MikroTik LtAP LTE6 kit (MT7621A 880 MHz, RAM 128 MB, flash 16 MB)
Код товару: 288317
В наявності
9 777.00грн
Акція
4.8 26

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати бездротові точки доступу?

Під час вибору бездротової точки доступу слід визначитися з призначенням пристрою, звернути увагу на потужність приладу і протоколи передачі даних, з якими він працює. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів!

☝ Де купити точки доступу Wi-Fi оптом в Києві?

Ви можете купити точки доступу Wi-Fi найкращих світових виробників за оптовими цінами в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого устаткування. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує точка доступу Wi-Fi?

Вартість точки доступу Wi-Fi залежить від технічних характеристик пристрою і популярності виробника. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!