img
0
Обране

Ethernet обладнання (активне мережеве обладнання)

Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Комутатори / світчі (Кількість товарів: 127)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Дротові маршрутизатори (Кількість товарів: 34)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua Медіаконвертори (Кількість товарів: 10)
Ethernet обладнання - 6 - romsat.ua PoE-інжектори (Кількість товарів: 15)

Активне мережеве обладнання

Мережеве обладнання — всі пристрої, що використовуються для передачі різноманітних сигналів між собою або через мережу. Усе мережеве обладнання ділять на дві великі групи: пасивне та активне. Пасивному обладнанню не потрібне підключення живлення, адже воно використовується виключно для розподілу сигналів або зниження їх рівня. Активне мережеве обладнання вимагає підключення до мережі, а його головне завдання полягає в управлінні потоками даних, які передаються між комп'ютерами.

Гігабітний інтернет: провал чи прорив? Хто був першим?

Що відноситься до активного мережевого обладнання

Активне мережеве обладнання забезпечує своєчасну доставку інформації по локальній мережі. Саме тому мережеве обладнання для локальних мереж особливо актуально для підприємств.

Серед головних переваг активного обладнання Ethernet:

  • гнучкість і можливість налаштувати параметри для будь-яких завдань;
  • наявність віддаленого обслуговування;
  • універсальність — на одному обладнанні можна організувати мережі з будь-якими параметрами;
  • створення системи з високим ступенем безпеки;
  • широкий асортимент обладнання;
  • організація мереж без обмежень розміру та кількості користувачів.

Зазвичай комунікаційне обладнання для локальних мереж складається з:

  • Комутаторів. Спеціальні пристрої, призначені для створення єдиної локальної мережі з кількох вузлів. Він об'єднує мережеві пристрої в єдиний сегмент та дозволяє безперешкодно передавати інформацію між ними. Завдяки комутаторам підвищується продуктивність та безпека мережі, адже сегмент мережі позбавляється від зайвого навантаження. Типи: керовані комутатори та некеровані комутатори.
  • Маршрутизаторів. Роутер або маршрутизатор забезпечує доступ до Інтернету одночасно для декількох гаджетів. Сучасні роутери наділені потужним функціоналом та різноманітними корисними функціями, як підтримання IPTV, принт-сервіс, наявність USB-портів та багато іншого, наприклад дводіапазонні роутери
  • Медіаконвертерів. Невелике обладнання, яке ставиться на виту пару та здійснює передачу даних, а також перетворює оптичний сигнал в електричний і навпаки. З його допомогою можна створити великі мережі з мінімальним капіталовкладенням, перехід між цифровим та мідним кабелем та розширити інформаційні мережі.
  • PoE-інжекторів. Прилад, що забезпечує живлення мережевого пристрою за рахунок кабелю вита пара. До нього звертаються, якщо на підприємстві немає розеток 220 Вт поруч з мережевим обладнанням. У цьому випадку PoE-інжектор дозволяє уникнути монтажних робіт та зменшити кількість непотрібних розеток.

Де купити активне мережеве обладнання в Києві та Україні

Якщо вас цікавить, де купити активне мережеве обладнання в Києві, зверніть увагу на компанію ROMSAT. Це провідний постачальник телекомунікаційного та мережевого обладнання від світових брендів. Тут ви знайдете обладнання для локальної мережі від MikroTik, Ubiquiti, Edge-core, Totolink, UNV та інших відомих марок. ROMSAT пропонує найвигідніші ціни та широкий асортимент товарів і в опт, і в роздріб. У менеджерів магазину ви зможете отримати професійну консультацію та відповіді на всі питання.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати активне мережеве обладнання?

Щоб правильно вибрати активне мережеве обладнання, необхідно визначиться з цілями й задачами, зрозуміти, які пристрої і в якій кількості потрібні, і закласти бюджет. Звертайтеся за експертною консультацією до наших менеджерів!

☝ Де купити обладнання Ethernet оптом в Києві?

Ви можете купити якісне обладнання Ethernet в Києві за оптовими цінами в компанії компанії Ромсат, з доставкою по місту та всій Україні.

✔️ Скільки коштує активне мережеве обладнання?

Вартість обладнання для мереж Ethernet залежить від рівня і характеристик приладів, необхідної їх кількості, від функціоналу, а також від репутації виробника. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!