Оптичні модулі CWDM

Застосувати фільтри
Бренди
Акція
Тип
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
Швидкість передачі даних
Статус товару
Всього товарів: 58

1 2 34 5

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-100-1610 (10G, 100km, LC, Tx 1610nm)
В наявності

код товару: 280561

Рейтинг

15 561,00 грн

Модуль оптичний SFP+-CWDM-100-1490 (10G, 100km, LC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 280555

Рейтинг

15 561,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-100-1530 (10G, 100km, LC, Tx 1530nm)
В наявності

код товару: 280557

Рейтинг

15 561,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-100-1550 (10G, 100km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 280558

Рейтинг

15 561,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-100-1470 (10G, 100km, LC, Tx 1470nm)
В наявності

код товару: 280554

Рейтинг

15 561,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-40-1590 (10G, 40km, LC, Tx 1590nm)
В наявності

код товару: 280568

Рейтинг

8 458,80 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-40-1550 (10G, 40km, LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 280566

Рейтинг

8 458,80 грн

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-40-1490 (10G, 40km, LC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 280563

Рейтинг

8 458,80 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1570 (1G, 120km, 2LC, Tx 1570nm)
В наявності

код товару: 280529

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1410 (1G, 80km, 2LC, Tx 1410nm)
В наявності

код товару: 280527

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1490 (1G, 120km, 2LC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 280589

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1550 (1G, 120km, 2LC, Tx 1550nm)
В наявності

код товару: 280592

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1390 (1G, 120km, 2LC, Tx 1390nm)
В наявності

код товару: 280583

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1330 (1G, 120km, 2LC, Tx 1330nm)
В наявності

код товару: 280580

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний SFP-CWDM-120-1310 (1G, 120km, 2LC, Tx 1310nm)
В наявності

код товару: 280579

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1290 (1G, 120km, 2LC, Tx 1290nm)
В наявності

код товару: 280578

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-120-1270 (1G, 120km, 2LC, Tx 1270nm)
В наявності

код товару: 280577

Рейтинг

1 995,00 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1510 (1G, 80km, 2LC, Tx 1510nm)
В наявності

код товару: 280981

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1490 (1G, 80km, 2LC, Tx 1490nm)
В наявності

код товару: 280979

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1470 (1G, 80km, 2LC, Tx 1470nm)
В наявності

код товару: 280978

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1290 (1G, 80km, 2LC, Tx 1290nm)
В наявності

код товару: 280971

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1430 (1G, 80km, 2LC, Tx 1430nm)
В наявності

код товару: 280977

Рейтинг

1 695,75 грн

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1270 (1G, 80km, 2LC, Tx 1270nm)
В наявності

код товару: 280970

Рейтинг

1 695,75 грн

loadMore

Завантажити ще

1 2 3

Оптичні модулі CWDM

Серед видів оптичних модулів, призначених для прийому та передачі даних у телекомунікаційних мережах, особливе місце займає CWDM модуль. За допомогою широкосмугового модуля здійснюється робота в парі двох модулів, які мають різну довжину хвиль. Таким чином, з'являється можливість передачі по одному оптоволокну декількох каналів, незалежних один від одного.

Що таке CWDM SFP-модуль

Оптичний модуль CWDM SFP — це особливий тип оптичних модулів, відмінною рисою якого є використання технології CWDM. Такий оптичний приймач являє собою вдосконалену версію технології WDM та оснащується передавачем і роздільним приймачем.

З традиційним SFP трансивером його об'єднує те, що це також пристрій вводу/виводу з гарячою заміною, підключення якого відбувається до слоту маршрутизатора або комутатора, або до порту SFP. Таким чином пов'язуються волоконно-оптична мережа та порт. SFP інтерфейс використовується модулем для того, щоб здійснити підключення пристрою, а для того, щоб підключити оптичну мережу, використовується двоволоконний інтерфейс роз'єму LC/PC.

Особливість SFP CWDM модуля

До особливостей, які відрізняють SFP CWDM трансивер від інших типів модулів, можна віднести такі його технічні характеристики:

  • прояв ефективної віддачі при залученні 16-ти модулів, що мають різну довжину хвиль;
  • наявність діапазону каналів передачі, який становить від 1270 нм до 1610 нм;
  • два додаткових канали — 1290 нм і 1270 нм.

Де купити оптичний модуль SFP CWDM

Купити CWDM модуль, а також інші види мережевого обладнання ви можете в української компанії ROMSAT, яка спеціалізується на комплексному постачанні устаткування систем зв'язку та телебачення. Надійний постачальник, який має великий досвід на ринку, здійснює продаж оптом високоякісного телекомунікаційного обладнання для бізнесу.