img
0
Обране
4.8 3.9 5 13

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-80-1410 (1G, 80km, 2LC, Tx 1410nm)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 280527

В наявності

0

Основні характеристики

Тип
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис оптичного модуля RCI SFP-CWDM-80-1410

Оптичні приймачі SFP-CWDM-80-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 80 км.

Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода PIN, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам вимогам лазерної безпеки 1-го класу.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Швидкість передачі даних 1,25 Гбіт/с
  • Лазер із довжиною хвилі CWDM DFB і фотодетектор PIN-коду для передачі на 80 км
  • Сумісний з SFP MSA і SFF-8472 з дуплексним роз'ємом LC
  • SFP з можливістю гарячого підключення
  • Дуплексний оптичний інтерфейс типу LC/UPC
  • Відповідає вимогам RoHS та не містить свинцю
  • Один блок живлення +3,3 В
  • Сумісний з SONET OC-24-LR-1
  • Підтримка інтерфейсу цифрового діагностичного моніторингу
  • Робоча температура корпусу: від 0°C до +70°C / -40°C до +85°C
  • Довжина хвилі: 1410 нм