img
0
Обране

Оптичні модулі CWDM/DWDM

Оптичні модулі CWDM/DWDM - 6 - romsat.ua Оптичні модулі CWDM (Кількість товарів: 58)
Оптичні модулі CWDM/DWDM - 6 - romsat.ua Оптичні модулі DWDM (Кількість товарів: 4)

Оптичні модулі CWDM/DWDM

Якщо у вас виникають проблеми з нестачею оптичного волокна, скористайтеся технологією WDM. З її допомогою можна збільшити пропускну здатність оптичного волокна без установки нового кабелю. Оптичний модуль CWDM DWDM працює на основі технології WDM і забезпечує синхронний обмін даними в оптоволоконній мережі. 

Обладнання CWDM та DWDM

Суть CWDM або Coarse Wavelength Division Multiplexing полягає в передачі різнорідних незалежних потоків даних по одній парі оптичного волокна. Усе, що передають потоки в цій мережі, рознесено по частоті на 20 нм. CWDM була створена на початку 80-х років минулого століття та стала широко використовуватися в 90-х. Зараз її дуже часто використовують в мегаполісах, адже кількість переданого трафіку в межах міст неухильно зростає.

Але якщо CWDM недостатньо, можете використовувати DWDM. DWDM або Dense Wavelength Division Multiplexing передбачає ущільнення інформаційних потоків, завдяки якому кожен первинний інформаційний потік передається за допомогою світлових пучків. Одночасно відбувається поставка сумарного групового сигналу, сформованого з декількох інформаційних потоків, в оптичну лінію.

Чим відрізняється DWDM від CWDM

CWDM DWDM технологія призначена для ущільнення. Але чим же вони відрізняються? Різниця між CWDM та DWDM полягає в:

  • Розльот каналів. Це різниця в частоті або довжині хвилі між оптичними каналами. У CWDM вона вища, ніж у DWDM;
  • Відстань передачі. Оптичний модуль DWDM передає дані на необмежену довжину. У той час як відстань для CWDM обмежена;
  • Види лазера. У CWDM вбудований неохолоджувальний лазер, а DWDM — охолоджувальний. Завдяки йому якість роботи DWDM значно вища;
  • Вартість. Завдяки холодному лазеру оптичний приймач DWDM коштує більше, ніж CWDM. 

Де купити обладнання CWDM та DWDM

ROMSAT — постачальник обладнання для систем телебачення та зв'язку. Окрім оптичних модулів CWDM та DWDM за приємною ціною, у продажу обладнання для кабельного, супутникового та ефірного ТБ, оптичний кабель, кабельна арматура, вита пара, коаксіальний кабель і багато іншого. Якщо вас цікавить закупівля оптом, звертайтеся до наших менеджерів і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Питання, які часто задають

⭐ Як вибрати оптичні модулі CWDM/DWDM?

Щоб правильно вибрати оптичні модулі CWDM/DWDM, необхідно визначити, який тип вам більше підходить (DWDM потужніші). Зверніться до менеджера для експертної консультації!

☝ Де купити обладнання CWDM та DWDM оптом в Києві?

Ви можете купити обладнання CWDM та DWDM найкращих світових виробників за оптовими цінами в Києві в компанії компанії Ромсат, постачальника мережевого устаткування. Здійснюємо доставку по місту і всій Україні.

✔️ Скільки коштує оптичний модуль CWDM DWDM?

Вартість оптичного модуля залежить від його типу, технічних характеристик і популярності виробника. Проконсультуйтеся з менеджером, щоб підібрати оптимальний варіант!