Історія

istoriya_Romsat.PNG


Історія ніколи не повертає назад, не відновлює минулого,
вона завжди незмінно йде вперед.

Семен Людвігович Франк


1994
Заснування компанії «Ромсат». Розробка та запуск у виробництво власної моделі супутникового приймача.

1995
Початок дистрибуції обладнання супутникового прийому Echostarта Pace.

1996
Відкриття напрямку обладнання для кабельного ТБ. Дистрибуція обладнання кабельного телебачення WISI, IKUSI, Trilogyта Promax.

1997
Розгортання першої в Українісупутникової мережі доставки контенту для телеканалу СТБ.

1998
Започаткування  програми навчальних семінарів для операторів кабельного ТБ. Впровадження першої в Україні гібридної оптико-коаксіальної (HFC) системи для мережі IVK, м. Київ. Початок дистрибуції та комплексної інтеграції обладнання Harmonicinc. Будівництво «під ключ» мережі кабельного ТБ для Харківської дирекції Укртелекому. Формування проектного відділу. Проектування та шеф-монтаж розгортання кабельнохї мережі ТРК «Надія», м. Донецьк. Проектування та будівництво мережі приймальних супутникових станцій для ДП «Укркосмос».

1999
Дистрибуція оптичного кабелю Corningта компонентів волоконно-оптичних ліній зв'язку. Реєстрація та випуск професійного журналу для ринку кабельного ТБ «Telesweet». Формування відділу аудіо-відео обладнання та систем безпеки. Впровадження систем передачі даних через мережі кабельного ТБ. Дистрибуція DOCSIS обладнання Motorola. 

2001
Впровадження технологій цифрового ТБ. Початок дистрибуції обладнання TandbergTelevision. Організація метрологічного забезпечення обладнання PROMAX. Сертифікація обладнання, акредитація сервісного та калібровочного центру. 

2003
Відкриття напрямку активного мережевого обладнання. РОМСАТ займає призове місце в конкурсі ЄБРР з бізнес-проектом на будівництво мережі КТБ в м.Харкові.

2004-2005
РОМСАТ приймає активну участь в забезпеченні роботи Євробачення-2005, за що отримує відзнаку НТКУ. Компанію визнано кращим дистрибутором супутникових приймачів SAMSUNG в Європі та кращим дистрибутором мережевого обладнання Edgcore в світі.

2006-2007
Дистрибуція вимірювального та телевізійного передавального обладнання. Підписання партнерського контракту з Rhode&Schwarz. Відкриття нового сервіс-центру в м.Києві.

2008-2010
Формування технологічних рішень для інтернет-телетрансляцій. Трансляція матчів ФК «Севастополь».

2011
Відкриття представництва в Грузії. РОМСАТ здійснює будівництво національної мережі цифрового телебачення DVB-T2 в якості генерального відрядника оператора мережі компанії «Зеонбуд».

2012
Розробка, підготовка до виробництва та дистрибуція  абонентських приймачів та CAM-модулів для мережі DVB-T2.

2013
Впровадження OTT-проекту Smart-TV для компанії ВОЛЯ в партнерстві з компаніями: Envivio, Verimatrix, Anivia, Minervaта Enton. Відкриття представництва РОМСАТ в Болгарії.

2014
РОМСАТ 20 років на ринку. За цей час нам вдалося пройти тернистий шлях від невеликого колективу однодумців до команди професіоналів зі штатом понад 150 осіб. Своїм зростанням ми зобов'язані успішній стратегії розвитку, яка багато в чому залежить від зваженої диверсифікації бізнесу та постійного пошуку нових напрямів.

2015 – 2016
Впровадження автоматизованої системи випробування радіообладнання в рамках "Реалізації програм допомоги Європейського Союзу" для Укрметртестстандарт (УкрЦСМ); оснащення станції мобільного радіоконтролю аналізатором спектру реального часу R&S для УДЦР; інтеграція безкарткової CAS Verimatrix для супутникового мовлення медіагрупи 1+1; поставка мережевого обладнання Edge-Core лідеру експрес-доставки "Нова Пошта"; поставка систем відеоспостреження в мережу супермаркетів "Сільпо" та систем звуку до ресторанів McDonald's; проект відеоспостереження на 500 камер в Грузії для готелю ORBI Batumi та впровадження проекту головної станції цифрового мовлення в форматі DVB-C у Азербайджані для Special State Protection Service. В кінці 2016 року вивели на ринок України телевізор під власним брендом – ROMSAT 4K UltraHD, який став лідером галузі у своєму ціновому сегменті.

2017
Пишемо історію разом! ...