Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране

Оптичні пачкорди (зовнішні)

Всього товарів: 20

Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/PC-3мм, 1м Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/PC-3мм, 1м
Код товару: 581296
В наявності
19,19грн
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 200м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 200м (G657A LSZH)
Код товару: 581150
В наявності
301.62грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 175м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 175м (G657A LSZH)
Код товару: 581149
В наявності
274.20грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 100м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 100м (G657A LSZH)
Код товару: 581146
В наявності
191.94грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 125м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 125м (G657A LSZH)
Код товару: 581147
В наявності
219.36грн
Акція
Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH) Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 275м (G657A LSZH)
Код товару: 580140
В наявності
633.40грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 75м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 75м (G657A LSZH)
Код товару: 581145
Немає в наявності
164.52грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 150м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 150м (G657A LSZH)
Код товару: 581148
Немає в наявності
246.78грн
Акція
Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 50м (G657A LSZH) Патчкорд оптичний RCI FTTH PTCH-SC/APC-SC/APC-3мм, 50м (G657A LSZH)
Код товару: 581144
Немає в наявності
137.10грн
Акція
4.8 26