img
0
Обране
4.9 3.8 5 11

Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 25м (G657A LSZH)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 580130

В наявності

0

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис патчкорда RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC, 25 м

Шнури оптичні з'єднувальні типу FTTH (патчкорд FTTH) - кабельний виріб, що складається з круглого кабелю типу FTTH, який містить додаткові силові елементи, армований з двох боків волоконно-оптичними рознімними з’єднувачами, довжиною 25...200 м, та призначений для прокладання всередині та поза приміщеннями для підключення кінцевих абонентів.

Основні характеристики

  • Тип: SC-SC/UPC
  • Довжина патчкорда, м: 25
  • Обернені втрати, дБ: ≤0,20
  • Максимальні вносимо втрати, дБ: ≤0,30
  • Відтворюваність*, дБ: ≤0.10
  • Відбиття, дБ: ≤-60
  • Тип і діаметр волокна: SM (Singlemode 9/125) ITU-T G.657A.
  • Діаметр зовнішньої оболонки: 3.0 мм
  • Матеріал і колір зовнішньої оболонки: LSZH/чорний
  • Армуючий шар: KFRP нитки
  • Стійкість до розтягуючих зусиль: 0,5 кН
  • Стійкість до роздавлювань: 2,0 кН/100 мм
  • Стійкість до ударів: 20 Дж
  • Міцність кріплення ВОК у вилці патчкорду: не менше 70Н
  • Робоча температура довкілля: - 40 °C +70 °C.
  • Стійкість до циклічного змінення температур: - 40 °C +70 °C.
  • Стійкість до вібрації: (амплітуда - 1,5 мм) при частоті від 10Гц до 55Гц