Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 250м (G657A LSZH)

код товару: 580139 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 716,90 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис патчкорда RCI FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC

Шнури оптичні з'єднувальні типу FTTH (патчкорд FTTH) - кабельний виріб, що складається з круглого кабелю типу FTTH, який містить додаткові силові елементи, армований з двох боків волоконно-оптичними рознімними з’єднувачами, довжиною 50...150 м, та призначений для прокладання всередині та поза приміщеннями для підключення кінцевих абонентів.
Тип: SC-SC/UPC
Довжина патчкорда, м: 250
Обернені втрати, дБ: ≤0,20
Максимальні вносимо втрати, дБ: ≤0,30
Відтворюваність*, дБ: ≤0.10
Відбиття, дБ: ≤-60
Тип і діаметр волокна: SM (Singlemode 9/125) ITU-T G.657A.
Діаметр зовнішньої оболонки: 3.0 мм
Матеріал і колір зовнішньої оболонки: LSZH/чорний
Армуючий шар: KFRP нитки
Стійкість до розтягуючих зусиль: 0,5 кН
Стійкість до роздавлювань: 2,0 кН/100 мм
Стійкість до ударів: 20 Дж
Міцність кріплення ВОК у вилці патчкорду: не менше 70Н
Робоча температура довкілля: - 40 °C +70 °C.
Стійкість до циклічного змінення температур: - 40 °C +70 °C.
Стійкість до вібрації: (амплітуда - 1,5 мм) при частоті від 10Гц до 55Гц

Переглянуті товари