4.8 3.8 5 24

Модуль оптичний RCI SFP+-CWDM-80-1570 (10G, 80km, LC, Tx 1570nm)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 280574

Немає в наявності

0

Основні характеристики

Тип
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP+-CWDM-80-1570

Оптичні приймачі SFP+-CWDM-80-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 80 км.

 Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода ADP, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам безпеки лазера класу I.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Compliant with SFF-8431,SFF-8432 and IEE802.3ae
  • Wavelength selectable to ITU-T standards covering CWDM grid wavelengths
  • Cooled EML transmitter and PIN receiver
  • Digital Diagnostic Monitor Interface
  • Hot pluggable
  • link length up to 80km
  • 10GBASE-ZR, and 2G/4G/ 8G/10G Fiber Channel applications.
  • Low power consumption
  • Operating case temperature: 0 to 70 °C
  • Wavelength: 1570 nm