Модуль оптичний SFP+-CWDM-20-1610 (10G, 20km, LC, Tx 1610nm)

код товару: 283054 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі CWDM/DWDM”
Ціна з ПДВ: 3 270,00 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис моделі SFP+-CWDM-20-1610

Оптичні приймачі SFP+-CWDM-20-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 20 км.

Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода PIN, інтегрованого з TIA. 

Всі модулі відповідають вимогам лазерної безпеки 1-го класу.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.


Основні характеристики

  • Compliant with SFF-8431,SFF-8432 and IEE802.3ae
  • Wavelength selectable to ITU-T standards covering CWDM grid wavelengths
  • Digital Diagnostic Monitor Interface
  • Hot pluggable
  • link length up to 20km
  • 10GBASE-ZR, and 2G/4G/ 8G/10G Fiber Channel applications.
  • Low power consumption
  • Operating case temperature: 0 to 70 °C
  • Wavelength: 1610 nm

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі CWDM/DWDM”