img
0
Обране

Комутатори MikroTik

Всього товарів: 20

Комутатори MikroTik

MikroTik — латвійська компанія з виробництва мережевого обладнання, яка була заснована в 1996 році. Комутатори MikroTik відрізняються стабільною роботою, високою продуктивністю, легкістю в налаштуваннях, довгим терміном служби та доступною ціною.

Особливості мережевих комутаторів MikroTik

Відмінною рисою PoE-комутаторів MikroTik є унікальне програмне забезпечення двох видів: RouterOS і SwitchOS.

RouterOS — мережева операційна система на базі Linux з декількома рівнями ліцензування. Відповідно чим більше рівень, тим ширше функціонал пристрою. RouterOS можна встановити на ПК та використовувати не тільки як комутатор, але й будь-який інший мережевий пристрій, наприклад, точку доступу.

SwitchOS (SwOS) — операційна система, створена спеціально для роботи з пристроями MikroTik. Комутатори MikroTik з цією ОС можна налаштувати віддалено, через браузер. Окрім того, таким комутаторам доступна безліч базових функцій маршрутизаторів.

Також кілька моделей комутаторів MikroTik використовують рівень комутації Layer 2, тобто сприймають дані як окремі відрізки інформації та обробляють їх на канальному рівні. Решта мають рівень комутації Layer 3 і такий же широкий спектр функцій, як і маршрутизатор.

Від чого залежить ціна на світчі MikroTik

Вартість switch MikroTik залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • кількість портів;
  • базова швидкість передачі даних;
  • величина комутаційної матриці;
  • внутрішня пропускна здатність;
  • слоти розширення;
  • форм-фактор.

Де купити комутатор MikroTik в Києві оптом

Купити світч MikroTik ви можете в інтернет-магазині ROMSAT. ROMSAT — провідний постачальник мережевого обладнання від відомих брендів, в тому числі і MikroTik. Тут ви знайдете як керовані світчі, так і некеровані комутатори на різну кількість портів.

Щоб дізнатися вартість товарів або замовити оптом, звертайтеся до менеджерів компанії. Вони із задоволенням все підкажуть та проконсультують.

Комутатор керований MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN (AR9344 600 MHz, 128 MB RAM, RouterOS) Комутатор керований MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN (AR9344 600 MHz, 128 MB RAM, RouterOS)
Код товару: 288234
Очікується через 2 тижня
4.9 35