img
0
Обране

Маршрутизатори MikroTik

Всього товарів: 19

Маршрутизатори Mikrotik

Від якості та надійності роутера залежить якість і дальність сигналу, тому важливо відповідально підійти до його вибору. Найважливіший критерій e підборі маршрутизатора – це його виробник. Бренд Mikrotik – глобальний виробник мережевого обладнання nf програмного забезпечення з розвиненою дистриб'юторською мережею по всьому світу. Маршрутизатори Мікротік затребувані і великими IT-компаніями, і приватними користувачами завдяки високій якості та доступній ціні.

Особливості маршрутизатора Mikrotik

Маршрутизатори Mikrotik широко відомі також завдяки програмного забезпеченню, яке в них викориситувується – операційній системі RouterOS, яка перетворює звичайний роутер в багатофункціональний високотехнологічний пристрій.

Операційна система RouterOS має низку особливостей:

  • покращена якість обслуговування;
  • конфігурація та моніторинг в реальному часі;
  • брандмауер, тунелювання;
  • віддалений графічний інтерфейс WinBox і вебадміністратор
  • підтримка безлічі функцій управління трафіком.

Завдяки цій ОС маршрутизатор Mikrotik – практично міні-сервер, здатний вирішувати безліч завдань різного ступеня складності.

Від чого залежить ціна на маршрутизатор Mikrotik

Вартість роутера залежить від моделі та її функціоналу. Існують бездротові та дротові маршрутизатори Mikrotik, для побутового використання – з мінімальним набором функцій, і професійного – досить складне обладнання, яке можна використовувати для побудови мереж з великою кількістю користувацьких налаштувань.

Характеризуючись високою якістю, на рівні провідних світових брендів, продукція Mikrotik має доступну ціну, завдяки чому маршрутизатори цього виробника й стали основними пристроями для побудови мереж обміну даними в багатьох країнах світу.

Де купити маршрутизатор Mikrotik в Києві

Компанія Ромсат займається комплексними поставками в Україну мережевого обладнання світових брендів. У нас ви можете купити маршрутизатори Mikrotik в Києві оптом з доставкою по місту та всій Україні. Якщо ви хочете замовити поставку, звертайтеся до нашого менеджера, щоб ознайомитися з деталями співпраці та отримати експертну консультацію.

Маршрутизатор MikroTik "hEX PoE lite" (650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN) Маршрутизатор MikroTik "hEX PoE lite" (650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN)
Код товару: 288302
Немає в наявності
4.9 47