img
0
Обране
4.8 3.8 5 13

Інтерфейсний модуль MikroTik S+31DLC10D (Одномодовий 10G, 10 км, 1310nm)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 288330

Немає в наявності

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: MikroTik

Опис модуля MikroTik S+31DLC10D

S+31DLC10D - трансивер SFP+ 10G з роз'ємом LC, 1310 нм, для одномодового волоконного з'єднання до 10 кілометрів

Агрегати перевірені та сумісні з CCR1036-8G-2S+ та CCR1036-8G-2S+EM. Блоки сумісні і з пристроями інших виробників.

Основні характеристики

  • З'єднувач: подвійний LC UPC
  • Швидкість передачі даних: 10G
  • Відстань: 10 км
  • Формат: SFP+
  • Режим: SM
  • Випробувана температура навколишнього середовища від -40°C до +70°C
  • Довжина хвилі: 1310 нм